CALLAWAY ERC Soft Triple Track golfové míčky (12 ks)

Neohodnoceno
Značka: CALLAWAY
1 090 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Callaway ERC Soft Triple Track 2023 Golfové míče Callawayho Nejdelší míč s jemným pocitem a kontrolovaností u greenu ERC Soft je nejdelší golfový míč od Callaway s jemným pocitem a pro rok 2023 představili technologie, které podporují novou úroveň kompletního výkonu. Začínající povrchovou úpravou, vytvořili zcela nový systém povlaku GRIP Urethane Coating System, který poskytuje ještě více rotace u greenu. Unikátní povlak je spárován s úplně novým jádrem HyperElastic SoftFast Core, které zvyšuje rychlost míče, přičemž zachovává jemný pocit ve všem bagu. Tyto nové technologie se navzájem skvěle doplňují, poskytují jemný pocit napříč sadou, neuvěřitelnou vzdálenost s driverem a přidanou rotaci pro kontrolu u greenu s vašimi wedge. NOVÝ povlak GRIP Urethane pro zvýšenou rotaci u greenu Tento systém povlaku obsahuje barvu s vysokou prodloužitelností pro zvýšenou kontrolu při přiblížení a krátkých úderech. Více rychlosti míče a jemný pocit díky NOVÉMU jádru Hyper Elastic SoftFast Core Optimalizováno pro rychlejší rychlost s driverem a jemný pocit kolem greenu. Hybridní povlak poskytuje výjimečný pocit, kontrolu a rotaci + dlouhou vzdálenost Povlak umožňuje Callaway vytvořit univerzální, vícekomponentní konstrukci. Takto kombinují maximalizovanou vzdálenost z vysokého odpalu a nízké rotace, s jemným pocitem a odolností. Vysoce rychlý Mantle pro posílenou rychlost míče a kontrolu Vytváří efektivnější přenos energie mezi vrstvami pro více rychlosti míče a poskytuje více rotace s wedge kolem greenu. NOVÁ technologie Triple Track Dagger pro pokročilé zarovnání Nové linky Triple Track Dagger od Callaway jsou na ERC Soft prominentně umístěny, aby vám pomohly najít správné zarovnání pro každý putt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfový míč Callaway ERC Soft s měkkým povrchem přináší neuvěřitelnou kombinaci maximální vzdálenosti, měkkého pocitu, odolnosti a vynikající kontroly nad greenem.

Díky zcela novému GRIP Urethane Coating System poskytuje ještě větší rotaci při hře na green.

Zvýšená rychlost míče a měkký pocit při úderu díky novému jádru HyperElastic SoftFast.

Výjimečná kontrola, spin v kombinaci se vzdáleností a měkký pocit díky vícemateriálové konstrukci a hybridnímu obalu.

Pokročilé míření díky technologii Triple Track - unikátní systém míření pomocí tří linek využívající principu Vernierovi vizuální ostrosti ke zlepšení míření oproti klasickému systému jedné linky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz