CALLAWAY Paradym Hzrdus Silver 60 pánský driver

Značka: CALLAWAY
15 580 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Callaway Paradym Driver - Novým paradigmatem pro golfisty je přepracován návrh driveru od základu. Jde o kompletní změnu výkonu s designem, který radikálně prolomí kompromis mezi úžasnou vzdáleností a výjimečnou odpuštěním. Konstrukce Paradym Shift obsahuje první průmyslový 360 Carbon Chassis, který eliminuje titanium z těla, abychom mohli maximalizovat hmotnost a stabilitu. Model driveru Paradym poskytuje rafinovaný tvar s vysokým MOI a nastavitelným perimetrickým závažím. Navrženo pro hráče všech úrovní dovedností, tento klub podporuje vysoký start a nízké točení spolu s neutrálním letem míče. Naše nejlepší kombinace vzdálenosti, odpuštění a nastavitelnosti. Paradym Shift ve vzdálenosti s prvním průmyslovým 360° Carbon Chassis 360° Carbon Chassis podporuje bezprecedentní přerozdělení hmotnosti pro maximalizaci vzdálenosti. Trojosý uhlíkový korunek a kované carbonové dno jsou o 44% lehčí než titanium chassis. Tato obrovská úspora hmotnosti je přesunuta jak dopředu, aby se zvýšila rychlost míče, tak dozadu hlavy klubu pro zvýšenou odpuštění. Rychlost a stabilita od nového Jailbreak A.I. Naše nově navržené A.I. Jailbreak systém poskytuje stabilitu jak v horizontálním, tak i v torzním směru. Nyní s designem o 33% lehčím jsme zvýšili stabilitu pro rychlejší rychlosti míče od našeho vedoucího průmyslu COR. Nový A.I. optimalizovaný obličej pro dolní rozptyl Veškerá nová úprava obličeje A.I. zvyšuje rychlost, start a točení, a nyní i rozptyl v dálce. To je nejvyspělejší obličej driveru na světě navržený umělou inteligencí. Průmyslově vedoucí Face Cup a kovaná titanová tvář pro rychlé rychlosti míče Paradym je první driver, který využívá technologii Face Cup společnosti Callaway. Spárovali jsme Face Cup s výkonnou, kovanou titanovou tváří, kombinací, která poskytuje vyšší přenos energie do míče než standardní vložka tváře driveru. Nastavitelné perimetrické závaží pro požadovaný tvar rány Hlava driveru se vyznačuje rafinovaným tvarem s vysokým MOI a nastavitelným perimetrickým závažím. Díky 15g posuvné váze mohou hráči zažít průměrnou korekci tvaru rány o 12 yardů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánský golfový driver Callaway Paradym poskytuje rafinovaný tvar s vysokým MOI a nastavitelným obvodovým zatížením. Tato hůl, navržená pro hráče všech úrovní, podporuje vyšší trajektorii odpalu a nízkou rotaci míče. Jedná se o  hůl s nejlepší kombinací vzdálenosti, odpuštění a přizpůsobivosti.

První 360° karbonová hlava

Tato inovativní technologie umožňuje přerozdělení hmotnosti v různých částech hlavy pro dosažení maximální vzdálenosti. Triaxial Carbon korunka a Forged Carbon patka jsou o 44% lehčí než titanové. Tato úspora hmotnosti je přemístěna pro vyšší MOI a většího odpouštění nepřesně trefených ran.

Nová Jailbreak A.I.

Nový A.I. navržený Jailbreak systém poskytuje stabilitu v horizontálním i torzním směru díky o 33% lehčímu designu.

Nový facelift úderové plochy

Zcela nová optimalizace úderové plochy zvyšuje rychlost, launch (start) a spin (rotaci). Toto je nejpokročilejší úderová plocha driveru na světě navržená umělou inteligencí.

Špičková titanová úderová plocha

Paradym je prvním driverem, který využívá technologii Callaway. zvyšující rychlost hlavy.

Bezkonkurenční vzdálenost a tvarování ran

Hlava driveru má rafinovaný tvar s vysokým MOI a nastavitelným obvodovým zatížením.  Díky 15g posuvnému závaží mohou hráči při optimálním nastavení dosáhnout až 11 m korekce v rozptylu rány.

Shaft: PROJECT X HZRDUS GEN 4 SILVER 60

MANUFACTURER FLEX WEIGHT CLASS LAUNCH SPIN
PROJECT X STIFF 60 MID MID

Grip: Golf Pride Tour Velvet 360 Grey Cap Standard (50 g)

Golf Pride - Tour Velvet 360 Grey Cap (50g)

Specifikace:

LOFT AVAILABILITY STANDARD LENGTH LIE CC
RH / LH 45.75" 57.0° 460
10.5° RH / LH 45.75" 57.0° 460
12° RH / LH 45.75" 57.0° 460

 

Srovnání s dalšími řadami driverů Paradym:

TYP HRÁČE
Model navržený pro hráče všech úrovní dovedností, podporuje vysoký launch (start) a nízkým spinem (rotací) spolu s neutrálním letem míče. Nejlepší kombinace vzdálenosti, odpuštění a přizpůsobivosti.
TYP HRÁČE
Model vytvořen pro vysoký launch (start) s vysokým MOI (moment setrvačnosti) spolu s velkoryse nataženým profilem na úderové ploše. Tento model je nejvhodnější pro golfisty, kteří hledají extrémní shovívavost a mírným Draw.
TYP HRÁČE
Kompaktní 450ccm tvar hlavy určený pro lepší hráče, kteří chtějí pracovat s míčem. Jedná se o model Paradym s nejnižší rotací a nejnižším launch (startem) s neutrálním letem míče.
PROFIL
Vzdálenost a nastavitelnost
PROFIL
Vzdálenost a odpuštění
PROFIL
Vzdálenost a zpracovatelnost
TVAROVÁNÍ
Moderní tvar hlavy
TVAROVÁNÍ
Protažený tvar hlavy dozadu
TVAROVÁNÍ
Kompaktní, Tour tvar hlavy
NASTAVITELNOST
Nastavitelné posuvné závaží 15g.
NASTAVITELNOST
Zadní hmotnost 5g
NASTAVITELNOST
Výměnné závaží.
Závaží vzadu 14g, vpředu 2g.
LAUNCH (start)
Mid-High launch (středně vysoký)
LAUNCH (start)
High launch (vysoký)
LAUNCH (start)
Low launch (nízký)
SPIN (rotace)
Low spin (nízké)
SPIN (rotace)
Mid-Low spin (středně nízké)
SPIN (rotace)
Lowest spin (nejnižší)
LET
Neutrální let (nastavitelný)
LET
Lehký Draw
LET
Neutrální let (zpracovatelný)
VELIKOST HLAVY
460cc
VELIKOST HLAVY
460cc
VELIKOST HLAVY
450cc
LIE ANGLE
57°
LIE ANGLE
60°
LIE ANGLE
57°
DOSTUPNÉ LOFTY
9°, 10.5°, 12°
DOSTUPNÉ LOFTY
9°, 10.5°, 12°
DOSTUPNÉ LOFTY
8°, 9°, 10.5°

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Flex: Stiff
Loft: 10,5°
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz