CALLAWAY Solaire kompletní 11 ks dámský golfový set grafitový pravá strana

Neohodnoceno
Značka: CALLAWAY
17 990 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Sada golfových holí Callaway Solaire pro dámy, 11 dílů   Počáteční náklady při prvním začátku hraní golfu se někdy mohou zdát jako mírně prohibiční, protože cena pro veškeré požadované vybavení rychle začne narůstat, zejména pokud si koupíte kvalitní hole.   Sada golfu zůstává nejúčinnější metodou, jak toho docílit, ačkoliv historicky byla někdy kvalita obětována, aby se snížila cena. To rozhodně není případ sady Solaire od Callaway, kde každá hůl v sadě je vyrobena s vysokým standardem a bude skvěle fungovat na golfovém hřišti.   Nová sada Callaway Solaire s 11 kusy je speciálně navržena pro ženy, s prémiovým designem, padnutím a výkonem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vědci z Callaway zkoumali každý aspekt designu golfových holí a provedli podrobný výzkum dopadu technologií na dámský švih, aby našli cestu k vytvoření takového golfového setu, který by ženám poskytl maximální odpouštění a výkon. Výsledkem jsou delší a hratelnější železa, fairwayová dřeva a hybridy s lepšími vlastnostmi při odpalu a driver, který umožní dosáhnout dlouhých a přímých ran. Toto všechno bylo navrženo speciálně pro uspokojení všech požadavků golfistek, které chtějí mít špičkové hole s odpovídajícím výkonem a dokonalým designem, se kterým budou na golfovém hřišti k nepřehlédnutí.

Klíčové parametry  

  • Složení: Driver, 3W, 5H, 6H, železa 7 až 9, PW, SW, putter, 5 headcoverů, cart bag
  • Shaft: grafitový s W flex
  • Držení: pro praváka, pro leváka
  • Bag: na vozík, 6-ti cestný, 7 kapes
  • Barva: černá

Železa v setu Callaway Solaire 18 jsou vyvážená po obvodu hlavy. Výsledkem tohoto vyvážení je vyšší vzlet míčku, jeho delší dolet a lepší hratelnost holí díky vysokému MOI. Lepší hratelnost u fairwayových dřev a hybridů zajišťuje jejich větší face a níž položené těžiště. Také driver je uzpůsoben pro lepší hratelnost. Jeho face je tenčí a sweet spot větší.

V setu Callaway Solaire 18 je obsaženo vše, co golfistky ke hře nezbytně potřebují. Díky tomu set neobsahuje zbytečné hole a usnadňuje rozhodnutí, jakou holí v dané situaci hrát. Místo dlouhého přemýšlení a rozvažování se můžete věnovat příjemné konverzaci, golfová hra tak pro Vás bude ještě příjemnější.

Callaway Solaire 18 je pěkným designovým setem, a to zejména díky stylovému bagu v retro designu, který má 6-ti cestný organizér a 7 kapes na golfové vybavení. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské golfové sety Callaway
Flex: Dámský
Pohlaví: Dámské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Dámské
Shaft: Grafitový
Flex: Dámský

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz