ODYSSEY White Hot OG 1 Wide S Stroke Lab dámský putter, délka 33", pravá strana

Neohodnoceno
Značka: Odyssey
4 990 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Puttery Odyssey White Hot OG White Hot je nejikoničtější, nejhranější a nejvíce oceněná vložka do putteru všech dob. Toto klasické jméno je synonymem pro legendární výkon a unikátní designové vlastnosti, které milují hráči na tour a golfisté. Stanovilo standard v technologii vložek již téměř 20 let a lidé v Odyssey byli opakovaně informováni, že není nic podobného. To je přivedlo k myšlence, pokud je něco stále tak ohromně populární, proč to nevrátit zpět? Ano, do White Hot OG zkonstruovali původní směs a výkon mluví sám za sebe. Tento úžasný sortiment kombinuje úžasné výhody jejich dvoudílné technologie vložky z uretanu s bohatým stříbrným PVD povrchovým úpravou a jemným frézování na povrchu. Je dostupný v jejich prémiovém bezschodovém ocelovém shaftu nebo v osvědčeném shaftu Stroke Lab z více materiálů, který pomohl vyhrát na tour a zlepší váš švih. Se White Hot OG získáváte jednu z nejrenomovanějších inovací putteru všech dob v neuvěřitelném výkonnostním balíčku. Vložka White Hot Původní směs White Hot, pocit, zvuk a výkon jsou všechny zpět v jedné výjimečné dvoudílné vložce z uretanu. Hráči na tour a golfisté po Odyssey požadovali její znovuzařazení již léta a oni naslouchali. Povrchová úprava frézováním Inženýři v Odyssey skloubili bohaté stříbrné PVD povrchové úpravy s jemným frézováním povrchů. Tyto ultra-prémiové nabídky se ničemu, co jste kdy viděli od White Hot, nepodobají a nádherné designy zaujmou golfisty, kteří oceňují vzhled frézovaného putteru. Vysokovýkonné Shafty a Nové Gripy Dostupné s prémiovým krokovým ocelovým shaftem nebo našim osvědčeným shaftem Stroke Lab z více materiálů v naší úchvatné červené barevné variantě. Obě varianty shaftů jsou přesně osazeny naším standardním pistolovým gripem pro klasický vzhled a pocit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ODYSSEY White Hot OG 1 Wide S je dámský putter se zkoseným krkem, díky čemuž se nejlépe hodí pro údery s mírným obloukem a rotací.

Nejoblíbenější putterová vložka White Hot je zpět s původním složením, pocitem, zvukem a výkonem. Jedná se o nejikoničtější a nejhranější putterovou vložku všech dob. Toto klasické jméno je synonymem pro legendární výkon a jedinečné designové vlastnosti, které milují hráči Tour a golfisté všech schopností. 

Je k dispozici v Tour ověřeném vícemateriálovém shaftu Stroke Lab s kratší délkou a menšími gripy navrženými speciálně pro ženy. Tento shaft vám napomůže zlepšit konzistenci vašeho úderu.

Grip: ODYSSEY White Hot OG Tour Slim Womens PISTOL

Odyssey - White Hot OG Tour Slim Pistol Womens

Doplňkové parametry

Kategorie: Odyssey
Délka: 33"
Grip: Pistol
Pohlaví: Dámské
Strana: Pravá
Délka: 33&quot
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Dámské
Grip: Pistol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz