Proč je fitting důležitý?

Proč je fitting důležitý? 

Golfový fitting je proces, kterým se zajišťuje, že golfová výbava je co nejvíce přizpůsobena individuálním potřebám a preferencím hráče. Zde je pět důvodů, proč je golfový fitting důležitý a proč by hráč měl po ukončení golfové sezóny na něj zajít:

1. Maximální výkon a konzistence: Golfový fitting pomáhá hráči najít výbavu, která mu umožňuje dosáhnout maximálního výkonu na hřišti. Správně přizpůsobené hole a míče pomáhají hráči dosáhnout konzistentních výsledků a snižovat své skóre.

2. Přesnost a kontrola: Fitting může zahrnovat úpravy délky holí, sklonu holí LIE, váhy hlavy a dalších parametrů, které ovlivňují přesnost a kontrolu úderů. Správná výbava může pomoci minimalizovat vady ve hře a zvýšit přesnost.

3. Snížení rizika zranění: Nesprávně přizpůsobená výbava může způsobit nadměrné namáhání kloubů a svalů, což zvyšuje riziko zranění. Golfový fitting může pomoci zvolit výbavu, která minimalizuje riziko těchto zranění.

4. Zvýšení komfortu a potěšení ze hry: Když je golfová výbava přizpůsobena hráčovým preferencím a pohodlí, hráč si může více užívat hru. To může vést k většímu potěšení ze hry a motivaci hrát častěji.

5. Optimalizace hry pro změněné dovednosti: Po ukončení golfové sezóny mohou hráči získat nebo ztratit dovednosti a změnit styl své hry. Golfový fitting je skvělým způsobem, jak se přizpůsobit těmto změnám a zajistit, že výbava odpovídá aktuálním potřebám hráče.

Celkově je golfový fitting klíčovým prvkem pro zlepšení výkonu, komfortu a zábavy hráče na hřišti. Je důležité pravidelně prověřovat a přizpůsobovat výbavu, aby byla co nejefektivnější.

Fitting Golf Lab Čestlice

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz