BRIDGESTONE 22 Tour B RX golfové míčky (12 ks)

Neohodnoceno
Značka: Bridgestone
1 390 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Golfové míčky Bridgestone Tour B RX 2022 s REACTIV iQ PRO VĚTŠÍ VZDÁLENOST: REACTIV iQ rychle odskakuje při odpalech z tee, což zajišťuje výbušnou rychlost a větší vzdálenost • VÍCE KONTROLY: REACTIV iQ déle setrvává na ploše míčku při přibližovacích úderech, což poskytuje větší spin a jemný pocit okolo greenu. Postupně se zvyšující jádro: Větší vzdálenost a odpuštění jsou výsledkem postupně se zvyšujícího kompresního jádra. Vyšší počáteční rychlost míčku a nižší spin při bočním větru z jádra s postupným zvyšováním komprese pomáhají zajistit výhodu na hřišti. Dvojitý Dimple: Dvojitá technologie Dimple poskytuje extra vzdálenost a zlepšenou aerodynamiku. Přidaná vzdálenost pochází z efektivnější dráhy míče díky menšímu odporu vzduchu, když je míček ve vzduchu. Bezešvé Pokrytí: Stálý let a výkon jsou výsledkem vlastní technologie Bezešvého Pokrytí. Dokonalý výkon a aerodynamická rovnováha jsou zásluhou výrobního procesu, který vytváří dokonale vyvážený vzorek dimplů. Vlastnosti: NOVÝ TOUR B s REACTIV iQ je CHYTŘEJŠÍ TOUR MÍČEK Vlastní NOVÁ REACTIV iQ je CHYTRÁ pokryvná technologie, která reaguje na sílu dopadu PRO VĚTŠÍ VZDÁLENOST: REACTIV iQ rychle odskakuje při odpalech z tee, což zajišťuje výbušnou rychlost a větší vzdálenost VÍCE KONTROLY: REACTIV iQ déle setrvává na ploše míčku při přibližovacích úderech, což poskytuje větší spin a jemný pocit okolo greenu Technologie Dvojitý Dimple poskytuje efektivní dráhu letu a snížený odpor díky zlepšené aerodynamice MÍČEK TOUR B RX s REACTIV iQ zajišťuje zvýšenou rychlost míče pro MAXIMÁLNÍ VZDÁLENOST při odpalech z tee a VÝKON "HIT & SIT" při přibližovacích úderech Bridgestone Golf je ČÍSLO 1 VE FITTINGU MÍČKŮ V GOLFU: TOUR B RX je ideální pro hráče s rychlostí švihu POD 105 MPH, kteří touží po další vzdálenosti Ve profesionální soutěži hraje s tímto míčkem LEXI THOMPSON.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové golfové míčky Bridgestone 22 Tour B RX, navržené pro kontrolu na dálku a greenside, mají nový kryt REACTIV iQ, který využívá modifikátory nárazu a staví na technologii vyvíjené léta. REACTIV iQ je technologie chytrého krytu, který reaguje na sílu úderu pro potřeby každé hole a střely.

Maximální vzdálenost

Golfový míček 2022 TOUR B RX využívá zcela nový kryt REACTIV IQ do extrému a poskytuje zvýšenou rychlost míče na šílenou vzdálenost s přibližovacími ranami, které zasáhnou a sedí na greenu. Bridgestone, jako jednička v golfu, vyrobil tento míček speciálně pro lidi s rychlostí švihu pod 105 MPH, kteří hledají větší vzdálenost.

Postaveno, aby zvýšilo vaši hru

Ti s pomalejšími výkyvy už nemusí volit mezi vzdáleností nebo ovládáním. Nový TOUR B RX využívá špičkovou technologii k zajištění kontroly vzdálenosti i greenside, což dává hráči možnost hrát jako profesionál. Tento míč, kterému důvěřuje hráčka LPGA Lexi Thompson, je přínosem pro každého, kdo chce zlepšit svou hru a získat náskok na hřišti.

Klíčové vlastnosti

  • kryt REACTIV IQ poskytuje větší vzdálenost a kontrolu
  • technologie Dual Dimple poskytuje účinnou trajektorii a snížený odpor vzduchu prostřednictvím vylepšené aerodynamiky
  • důvěřuje Lexi Thompson
  • doporučeno pro švihy rychlostí pod 105 MPH

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MÍČKY
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4 a více
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Struktura (počet vrstev): 4 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz