BRIDGESTONE Tour B XS Limitovaná Edice golfové míčky (12 ks)

Neohodnoceno
Značka: Bridgestone
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Golfové Míče Bridgestone Tour B XS Tiger Woods Edition Golfový míč TOUR B XS Tiger Woods Edition je výsledkem spolupráce společnosti Bridgestone Golf a Tigera Woodse, která golfistům umožňuje hrát přesně s tím míčem, který Tiger používá v soutěžích. Od nesporné postranní pečeti s nápisem "TIGER" po číslo 1 na každém míči – právě s takovým míčem Tee Tiger vyrazí do hry. Z hlediska výkonu jsou míče TOUR B XS-TW identické se standardním modelem TOUR B XS. Po rozsáhlém testování jsem si vybral nejlepší míč pro mou hru. Tento míč se chová přesně tak, jak chci hrát. -Tiger Woods Jeho jméno znáte. Jeho rekord znáte. Ale možná nevíte, proč se hodí právě pro Bridgestone Golf – a pro vydání TOUR B XS TW. Je to proto, že nikdo jiný netráví více času zdokonalováním svého vybavení než Tiger Woods, a nikdo nemá vyšší nároky na své vybavení. Reactiv iQ VÍCE VZDÁLENOSTI: REACTIV iQ se rychle odrazí při odpalu z tee, což vede k explozivnímu zrychlení a zvýšení vzdálenosti. VÍCE KONTROLY: REACTIV iQ zůstává na čepeli při přibližovacích ranách déle, což zajišťuje více rotace a měkký pocit v okolí greenu. Graduální jádro Větší vzdálenost a odpuštění přichází díky Graduálnímu kompresnímu jádru. Vyšší počáteční rychlost míčku a nižší boční spin z kompresního jádra pomáhají získat výhodu na hřišti. Dvojitý Dimple Dodatečná vzdálenost a vylepšená aerodynamika jsou výsledkem technologie Dual Dimple. Přidaná vzdálenost pochází z efektivnější balistické křivky díky menšímu odporu, když je míč ve vzduchu. Bezševný Kryt Konstantní let a výkon jsou výsledkem vlastní technologie Seamless Cover. Perfektní výkon a aerodynamická rovnováha pochází z výrobního procesu, který vytváří dokonale vyvážený vzor dimplů. Vlastnosti: NOVÝ TOUR B s REACTIV iQ je CHYTŘEJŠÍ TURNOVOU MÍČ Vlastní NOVÝ REACTIV iQ je CHYTRÁ technologie krytu, která reaguje na sílu dopadu VÍCE VZDÁLENOSTI: REACTIV iQ se rychle odrazí při odpalu z tee, což vede k explozivnímu zrychlení a zvýšení vzdálenosti VÍCE KONTROLY: REACTIV iQ zůstává na čepeli při přibližovacích ranách déle, což zajišťuje více rotace a měkký pocit v okolí greenu Technologie Dual Dimple poskytuje efektivní trajektorii a snížený odpor díky vylepšené aerodynamice VYDÁNÍ TIGER WOODS EDITION TOUR B XS obsahuje památeční obal TIGER, postranní razítko TIGER a číslo hráče 1 – přesně stejný míč, s kterým hraje Tiger Woods ve soutěžích TOUR B XS s REACTIV iQ poskytuje zvýšenou rychlost míče pro MAXIMÁLNÍ VZDÁLENOST od tee a MĚKKÝ POCIT a ZVÝŠENÝ SPIN pro OVLÁDÁNÍ při přibližovacích ranách Bridgestone Golf je Č. 1 ve FITTINGU MÍČŮ PRO GOLF: TOUR B XS je ideální pro hráče s rychlostí odpalu NAD 105 MPH, kteří chtějí další spin TIGER WOODS asistoval při vývoji NOVÉHO TOUR B XS, a sám jej používá v profesionálních soutěžích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky Bridgestone Tour BX-S Vám poskytnou kombinaci vzdálenosti, která překonává konkurenci a nadstandardní přesnost. Ovládání a přesnost poskytují těmto míčkům rozhodující výhodu nad konkurencí. Perfektní výkon a aerodynamická rovnováha je umožněna dokonale vyváženým vzorem dimplů.

BX-S poskytují měkčí pocit tím podporují Tour přesnost a vyšší jistotu vaší hře. Dual Dimple nová aerodynamika eliminuje vlivy na míč a poskytuje stabilnější dráhu pro jeho přesnější dopad. Stupňovité jádro umožňuje dosažení dlouhých odpalů.

Poskytuje stabilnější dráhu letu s přesnějším dopadem. Vrchní plášť napomáhá perfektní kontrole v okolí greenů.

Rychle se odráží při střelách z odpaliště, poskytuje výbušnou rychlost a větší vzdálenost.

Tiger Woods asistoval při vývoji TOUR B XS a hraje jej v profesionální soutěži.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bridgestone
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4 a více
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Struktura (počet vrstev): 4 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz