CALLAWAY Chrome Soft 360° Triple Track golfové míčky (12 ks)

Značka: CALLAWAY
1 560 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Golfové míčky Callaway Chrome Soft 360 Triple Track Chrome Soft je lepší pro každého, od amatérů až po majitele velkých vítězství. Díky vlastní technologii Precision Technology od Callaway je golfový míček Chrome Soft delší po celém sáčku a zároveň poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují. Nyní je dostupný s jejich oblíbenou technologií Triple Trick se 360° pokrytím povrchu pro lepší zarovnání přes celý golfový míček a viditelnou zpětnou vazbu při rolování na putting green. Precision Technology je vylepšení každé součásti, procesu a měření, což nám umožňuje vyrábět naše nejkvalitnější, nejlepší výkonné a nejkonzistentnější míčky. Díky další investici přes 50 milionů dolarů jsme vytvořili vlastní techniky precizního designu a výrobní specifikace, které nám dodávají nejužší dispersi, nejrychlejší rychlosti a nepřekonatelnou vzdálenost a kontrolu u každého míčku. Technologie Precision zajišťuje naši nejužší dispersi, konzistentně rychlé rychlosti míčků a celkový výkon. Callaway vylepšil každou součástku a designový prvek, aby vytvořil míčky nejvyšší kvality. Optimalizace konstrukce Nové hyperelastické měkké jádro SoftFast Core pro rychlost, spin a kontrolu na úrovni profesionálních turnajů. Tour Aero Konzistentní dráha letu za každého podmínky díky designu Tour Aero. Nový 360 Triple Track Naše osvědčená technologie Triple Track je nyní rozšířena o 360° pokrytí povrchové plochy, což poskytuje pokročilé zarovnání přes celý golfový míček. Je navrženo, aby vám pomohlo zvolit správnou výchozí linii a podporovalo viditelnou zpětnou vazbu o rolování na putting green.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Chrome Soft je nyní lepší pro každého, od amatérů až po velké vítěze. S patentovanou technologií Precision, poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují. Nyní je k dispozici v oblíbené technologii Triple Track Technology s 360° pokrytím povrchu pro lepší zarovnání golfového míčku a viditelnou zpětnou vazbou na golfovém hřišti.

Callaway Chrome Soft je vhodný míček pro všechny hráče, od amatérů až po profesionály. Nyní, s novou technologií Precision, je míček ještě rychlejší a zároveň poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují. Navíc s technologií Triple Track.

Technologie Precision

Nová technologie Precision poskytuje nejtěsnější rozptyl, trvale vysokou rychlost míče a celkový výkon. V Callaway vylepšili každý komponent a konstrukční prvek, aby vytvořili golfové míčky té nejvyšší kvality.

Optimalizovaná konstrukce

Nové jádro Hyper Elastic SoftFast pro vyšší rychlost, rotaci a ovládání míčků na úrovni Tour.

Tour Aero

Konzistentní let míče za každých podmínek.

Technologie Triple Track

Na míčku jsou nápadně umístěné čáry Triple Track pro lepší přesnost odpalu.

Proč je Chrome Soft X jedinečný a pro koho je určen?

Míček Chrome Soft je navržen pro širokou škálu golfistů, kteří chtějí vynikající pocit, dlouhou vzdálenost a neuvěřitelnou shovívavost. Mezi klíčové výkonnostní charakteristiky patří typický měkký Chrome Soft pocit, větší vzdálenost odpalu od odpaliště, nízká rotace odpalů železy a vysoká úroveň kontroly míče na greenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz