CALLAWAY Chrome Soft golfové míčky (12 ks)

Neohodnoceno
Značka: CALLAWAY
1 090 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Callaway Chrome Soft 2022 Golfové Míčky představují Precizní Technologii. Chrome Soft je lepší pro všechny, od amatérů až po vítěze velkých turnajů. Nyní díky nové proprietární Precizní Technologii společnosti Callaway je golfový míček Chrome Soft delší v celém bagu a zároveň poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují. Precizní Technologie je vylepšením každé složky, procesu a měření, což jim umožňuje vyrábět jejich nejkvalitnější, nejvýkonnější a nejkonzistentnější míčky. Využili přes 50 milionů dolarů dalších investic k vytvoření proprietárních přesných konstrukčních technik a výrobních specifikací, které poskytují nejpřesnější rozptyl, nejrychlejší rychlosti a bezkonkurenční vzdálenost a kontrolu u každého míčku. Precizní Technologie Nová Precizní Technologie poskytuje nejpřesnější rozptyl, konzistentně rychlé rychlosti míčků a celkový výkon. Vylepšili každou složku a konstrukční prvek, aby vytvořili nejvyšší kvalitu golfových míčků. Optimalizace Konstrukce Nové Hyper Elastic SoftFast Jádro pro rychlost, spin a kontrolu na úrovni profesionálního turnaje v celém bagu. Nový Tour Aero Konzistentní let míče za každého stavu díky jejich Tour Aero designu. Proč je Chrome Soft Jedinečný a Pro Koho je Určen? Chrome Soft 22 je navržen pro širokou škálu golfistů, kteří chtějí vynikající pocit, skvělou vzdálenost a neuvěřitelnou odpuštěnost. Klíčové výkonnostní charakteristiky zahrnují náš charakteristický pocit Chrome Soft, větší vzdálenost od odpaliště, nízký spin železových úderů a vysoký stupeň kontroly kolem greenů. Dostupné v bílé, žluté a Triple Track.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Callaway Chrome Soft je vhodný míček pro všechny hráče, od amatérů až po profesionály. Nyní, s novou technologií Precision, je míček ještě rychlejší a zároveň poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují.

Technologie Precision

Nová technologie Precision poskytuje nejtěsnější rozptyl, trvale vysokou rychlost míče a celkový výkon. V Callaway vylepšili každý komponent a konstrukční prvek, aby vytvořili golfové míčky té nejvyšší kvality.

Optimalizovaná konstrukce

Nové jádro Hyper Elastic SoftFast pro vyšší rychlost, rotaci a ovládání míčků na úrovni Tour.

Tour Aero

Konzistentní let míče za každých podmínek.

Proč je Chrome Soft X jedinečný a pro koho je určen?

Míček Chrome Soft je navržen pro širokou škálu golfistů, kteří chtějí vynikající pocit, dlouhou vzdálenost a neuvěřitelnou shovívavost. Mezi klíčové výkonnostní charakteristiky patří typický měkký Chrome Soft pocit, větší vzdálenost odpalu od odpaliště, nízká rotace odpalů železy a vysoká úroveň kontroly míče na greenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Struktura (počet vrstev): 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz