CALLAWAY Chrome Soft TruTrack golfové míčky (12 ks)

Značka: CALLAWAY
1 560 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
LEPŠÍ PRO NEJLEPŠÍ. LEPŠÍ PRO VŠECHNY. Nyní s technologií TRUTRACK ALIGNMENT. Míčky Chrome Soft dosahují větší vzdálenosti pro všechny hole, zároveň poskytují charakteristický měkký pocit, který mají golfisté rádi. Nyní s nadšením představujeme TruTrack, další pokrok v naší vizuální technologii. TruTrack kombinuje nejlepší prvky Truvis a Triple Track pro lepší zpětnou vazbu o rolování, viditelný spin a zaměření. Každý z těchto benefitů je poskytován v novém šestiúhelníkovém tvaru s červeno-modrým designem, pro ještě výraznější zpětnou vazbu, kterou můžete vidět na vašem golfovém míčku. Precizní technologie Nová Precizní technologie zajišťuje naši nejtěsnější disperzi, konzistentně rychlé rychlosti míčku a celkový výkon. Vylepšili jsme každou součást a designovou funkci, abychom vytvořili nejvyšší kvalitu golfových míčků. Nové zaměření TruTrack Další pokrok v naší vizuální technologii, TruTrack kombinuje nejlepší prvky Truvis a Triple Track pro lepší zpětnou vazbu o rolování, viditelný spin a zaměření. Nový šestiúhelníkový tvar je představen v červeno-bílo-modrém americkém designu, pro ještě výraznější zpětnou vazbu, kterou můžete vidět. Optimalizace konstrukce Nové hyperelastické SoftFast jádro pro rychlost, spin a kontrolu na úrovni turnajů. Nové Tour Aero Konzistentní let míčku za každého stavu díky našemu designu Tour Aero. Proč je Chrome Soft jedinečný a pro koho je určen? Chrome Soft je určen pro širokou škálu golfistů, kteří požadují vynikající pocit, výborný dosah a neuvěřitelnou odpuštěnost. Klíčové výkonové charakteristiky zahrnují náš charakteristický měkčí pocit Chrome Soft, větší vzdálenosti z odpaliště, míčky s nízkým spinnem z želez a vysokou úroveň kontroly kolem greenů. Specifikace: Konstrukce se 3 vrstvami Ultra měkký uretanový materiál Vzor Hex Tour Aero.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrome Soft poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují. Jsme nadšeni, že vám můžeme představit TruTrack, další pokrokovou vizuální technologii. TruTrack kombinuje nejlepší prvky Truvis a Triple Track pro lepší zpětnou vazbu, viditelný spin a zarovnání. Každá z těchto výhod je poskytována v novém šestiúhelníkovém tvaru pro ještě větší zpětnou vazbu.

Callaway Chrome Soft je vhodný míček pro všechny hráče, od amatérů až po profesionály. Nyní, s novou technologií Precision, je míček ještě rychlejší a zároveň poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují.

Technologie Precision

Nová technologie Precision poskytuje nejtěsnější rozptyl, trvale vysokou rychlost míče a celkový výkon. V Callaway vylepšili každý komponent a konstrukční prvek, aby vytvořili golfové míčky té nejvyšší kvality.

Optimalizovaná konstrukce

Nové jádro Hyper Elastic SoftFast pro vyšší rychlost, rotaci a ovládání míčků na úrovni Tour.

Tour Aero

Konzistentní let míče za každých podmínek.

Proč je Chrome Soft X jedinečný a pro koho je určen?

Míček Chrome Soft je navržen pro širokou škálu golfistů, kteří chtějí vynikající pocit, dlouhou vzdálenost a neuvěřitelnou shovívavost. Mezi klíčové výkonnostní charakteristiky patří typický měkký Chrome Soft pocit, větší vzdálenost odpalu od odpaliště, nízká rotace odpalů železy a vysoká úroveň kontroly míče na greenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz