CALLAWAY Chrome Soft X 360° Triple Track golfové míčky (12 ks)

Značka: CALLAWAY
1 560 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Chrome Soft je lepší pro každého, od amatérů až po vítěze velkých turnajů. Díky vlastní technologii Precision Technology od Callaway je golfka Chrome Soft delší po celém bagu, přitom poskytuje charakteristický měkký pocit, který si golfisté oblíbili. Nyní je dostupná také s populární technologií Triple Trick Technology s 360° pokrytím povrchu pro lepší zaměření přes celou golfku a viditelnou zpětnou vazbu točení na puttingovém greeni. Precision Technology zvyšuje kvalitu každé jednotlivé složky, procesu a měření, což nám umožňuje vyrábět naše nejkvalitnější, nejvýkonnější a nejkonzistentnější míčky. Využili jsme další investici ve výši více než 50 milionů dolarů na vytvoření vlastních přesných designových technik a výrobních specifikací, které zajišťují naše nejužší rozptyl, nejrychlejší rychlosti a nevídanou délku a kontrolu u každého míčku. Technologie Precision Technology zajišťuje nejužší rozptyl, konstantně rychlé rychlosti míčků a celkový výkon. Callaway vylepšil každou součástku a designový prvek k vytvoření nejkvalitnějších golfkových míčků. Optimalizace konstrukce Nové jádro Hyper Elastic SoftFast Core pro rychlost, spin a kontrolu na úrovni turnajů skrz celý bag. Tour Aero Konstantní trajektorie letu míčku za každého počasí s designem Tour Aero. Nový 360 Triple Track Osvedčená technologie Triple Track je rozšířena o 360° pokrytí povrchu, což poskytuje pokročilé zaměření přes celou golfku. Je navržena tak, aby vám pomohla vybrat správnou startovací linii a podporovala viditelnou zpětnou vazbu točení na puttingovém greeni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Chrome Soft je nyní lepší pro každého, od amatérů až po velké vítěze. S patentovanou technologií Precision, poskytuje charakteristický měkký pocit, který golfisté milují. Nyní je k dispozici v oblíbené technologii Triple Track Technology s 360° pokrytím povrchu pro lepší zarovnání golfového míčku a viditelnou zpětnou vazbou na golfovém hřišti.

Callaway Chrome Soft X je míček pro všechny hráče, od amatérů až po profesionály. S novou technologií Precision je míček ještě rychlejší. Navíc s technologií Triple Track.

Technologie Precision

Nová technologie Precision poskytuje nejtěsnější rozptyl, trvale vysokou rychlost míče a celkový výkon. V Callaway vylepšili každý komponent a konstrukční prvek, aby vytvořili golfové míčky té nejvyšší kvality.

Optimalizovaná konstrukce

Nové jádro Hyper Elastic SoftFast pro vyšší rychlost míče při odpalu driverem a měkký pocit na greenu.

Tour Aero

Konzistentní let míče za každých podmínek.

Technologie Triple Track

Na míčku jsou nápadně umístěné čáry Triple Track pro lepší přesnost odpalu.

Proč je Chrome Soft X jedinečný a pro koho je určen?

Je to skvělá volba pro lepší hráče s rychlejším švihem, kteří chtějí vynikající konzistenci rotace a ovládání krátké hry na úrovni Tour. Mezi klíčové výkonnostní charakteristiky patří vysoká rychlost míče z odpaliště, ovladatelné odpaly s železy a kontrola míče na greenu na úrovni Tour.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz