CALLAWAY Chrome Soft X golfové míčky (12 ks)

Neohodnoceno
Značka: CALLAWAY
1 560 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Golfové míčky Callaway Chrome Soft X 2022 představují přesnou technologii. Chrome Soft je lepší pro každého, od amatérů po vítěze velkých turnajů. Nyní díky proprietární nové technologii Precision od Callaway je golfový míček Chrome Soft delší ve všech taškách, zároveň poskytuje to charakteristicky měkké cítění, které golfisté milují. Technologie Precision je vylepšením každé součásti, procesu a měření, což jim umožňuje vyrábět jejich nejkvalitnější, nejlépe fungující a nejkonzistentnější míčky. Využili další investice přes $50 milionů k vytvoření proprietárních přesných designových technik a výrobních specifikací, které přinášejí jejich nejužší rozptyl, nejrychlejší rychlosti a nepřekonatelný dosah a kontrolu u každého míčku. Nová Technologie Precision poskytuje jejich nejužší rozptyl, konzistentně rychlé rychlosti míčku a celkový výkon. Vylepšili každou součást a designový prvek, aby vytvořili nejkvalitnější golfové míčky. Optimalizace konstrukce: Nové jádro Hyper Elastic SoftFast Core pro rychlost, spin a kontrolu na úrovni Tour přes celou tašku. Nový Tour Aero: Konzistentní let míčku za každého stavu s jejich designem Tour Aero. Proč je Chrome Soft jedinečný a pro koho je určen? Chrome Soft 22 je navržen pro širokou škálu golfistů, kteří chtějí vynikající pocit, skvělou vzdálenost a neuvěřitelnou toleranci chyb. Mezi hlavní výkonnostní charakteristiky patří náš charakteristický pocit Chrome Soft, více vzdálenosti od odpaliště, míčky s nízkým spinem z želez a vysoká úroveň kontroly při hře kolem greenu. Dostupné v bílé, žluté a Triple Track verzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Callaway Chrome Soft X je míček pro všechny hráče, od amatérů až po profesionály. S novou technologií Precision je míček ještě rychlejší.

Technologie Precision

Nová technologie Precision poskytuje nejtěsnější rozptyl, trvale vysokou rychlost míče a celkový výkon. V Callaway vylepšili každý komponent a konstrukční prvek, aby vytvořili golfové míčky té nejvyšší kvality.

Optimalizovaná konstrukce

Nové jádro Hyper Elastic SoftFast pro vyšší rychlost míče při odpalu driverem a měkký pocit na greenu.

Tour Aero

Konzistentní let míče za každých podmínek.

Proč je Chrome Soft X jedinečný a pro koho je určen?

Je to skvělá volba pro lepší hráče s rychlejším švihem, kteří chtějí vynikající konzistenci rotace a ovládání krátké hry na úrovni Tour. Mezi klíčové výkonnostní charakteristiky patří vysoká rychlost míče z odpaliště, ovladatelné odpaly s železy a kontrola míče na greenu na úrovni Tour.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Struktura (počet vrstev): 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz