CALLAWAY Chrome Soft X LS golfové míčky (12 ks)

Značka: CALLAWAY
1 560 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Callaway Chrome Soft X LS 2022 Golf Balls přinášejí technologii Precision Technology. Chrome Soft jsou lepší pro všechny, od amatérů po vítěze velkých turnajů. Nyní s novou proprietární technologií Precision Technology od Callaway jsou golfové míčky Chrome Soft delší v celém bagu, zároveň poskytují charakteristický měkký dotek, který golfisté milují. Technologie Precision je vylepšení každé komponenty, procesu a měření, což jim umožňuje vytvářet jejich nejkvalitnější, nejlepší výkonnostní a nejkonzistentnější míče. Využili přes 50 milionů dolarů další investice k vytvoření vlastních přesných designových technik a výrobních specifikací, které zajišťují nejužší disperzi, nejrychlejší rychlosti a nepřekonatelnou vzdálenost a kontrolu z každého míče. Technologie Precision Nová technologie Precision zajišťuje nejužší disperzi, konzistentně rychlou rychlost míčků a celkový výkon. Vylepšili každou komponentu a designový prvek, aby vytvořili nejkvalitnější golfové míče. Optimalizace konstrukce Nové jádro Hyper Elastic SoftFast Core pro zvýšenou rychlost driveru a zvýšení rotace při hře na green, při zachování měkkého doteku. Nový Tour Aero Design pro penetraci letu míče a snížené tření. Proč je Chrome Soft jedinečný a pro koho je určen? Chrome Soft 22 je navržen pro širokou škálu golfistů, kteří chtějí vynikající pocit, skvělou vzdálenost a neuvěřitelné odpouštění. Klíčové charakteristiky výkonnosti zahrnují náš charakteristický Chrome Soft dotek, více vzdálenosti od tee, nízký spin železných ran a vysokou úroveň kontroly na green. Dostupné v bílé, žluté a Triple Track.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Míčky Chrome Soft X LS přicházejí s novou technologií Precision, díky které je míček ještě rychlejší a je optimalizován pro profesionály Tour a lepší hráče.

Technologie Precision

Nová technologie Precision poskytuje nejtěsnější rozptyl, trvale vysokou rychlost míče a celkový výkon. V Callaway vylepšili každý komponent a konstrukční prvek, aby vytvořili golfové míčky té nejvyšší kvality.

Optimalizovaná konstrukce

Nové jádro Hyper Elastic SoftFast pro vyšší rychlost míče při odpalu driverem a měkký pocit na greenu.

Tour Aero

Konzistentní let míče za každých podmínek.

 

Proč je Chrome Soft X jedinečný a pro koho je určen?

Je to skvělá volba pro lepší hráče s rychlejším švihem, kteří chtějí vynikající konzistenci rotace a ovládání krátké hry na úrovni Tour. Mezi klíčové výkonnostní charakteristiky patří vysoká rychlost míče z odpaliště, ovladatelné odpaly s železy a kontrola míče na greenu na úrovni Tour.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 4
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz