CALLAWAY ERC Soft 360 FADE míčky bílé -12 ks

Značka: CALLAWAY
1 199 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
VLASTNOSTI Nová uretanová povrchová úprava pro zvýšení rotace blízko jamky obsahuje barvu s vysokou prodloužitelností pro zvýšenou kontrolu nad přibližovacími a krátkými údery. Vyšší rychlost míče a jemný pocit díky novému Hyper-elastickému SoftFast jádru, optimalizovanému pro rychlejší rychlost řidiče a jemný pocit okolo greenu. Hybridní kryt poskytuje výjimečný pocit, kontrolu a rotaci a dlouhý dolet. Kryt vytváří univerzální, více materiálovou konstrukci pro maximalizaci vzdálenosti z vysokého výstřelu a nízké rotace, s jemným pocitem a odolností. Plášť s vysokou rychlostí pro zvýšené rychlosti míče a kontrolu vytváří efektivnější přenos energie mezi vrstvami pro zvýšenou rychlost míče a zajišťuje více rotace wedge okolo greenu. Triple Track 360 Fade technologie pro pokročilé zaměření je výrazně umístěna na ERC Soft, aby vám pomohla najít správné zaměření pro každý putt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfový míč Callaway ERC Soft s měkkým povrchem přináší neuvěřitelnou kombinaci maximální vzdálenosti, měkkého pocitu, odolnosti a vynikající kontroly nad greenem.

Díky zcela novému GRIP Urethane Coating System poskytuje ještě větší rotaci při hře na green.

Zvýšená rychlost míče a měkký pocit při úderu díky novému jádru HyperElastic SoftFast.

Výjimečná kontrola, spin v kombinaci se vzdáleností a měkký pocit díky vícemateriálové konstrukci a hybridnímu obalu.

Nyní je E•R•C Soft k dispozici s naší NOVOU technologií 360° Fade Technology, s lepším zarovnáním napříč golfovým míčkem a viditelnou zpětnou vazbou na golfovém hřišti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz