CALLAWAY ERC Soft Reva Triple Track golfové míčky (12 ks)

Značka: CALLAWAY
1 200 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Golfové míčky Callaway ERC Soft REVA Triple Track 2023 - Nejdelší míček od Callaway s jemným citem a kontrolou u greenu. ERC Soft je nejdelší golfový míček od Callaway s jemným citem, a pro rok 2023 byly představeny technologie, které podporují novou úroveň kompletního výkonu. Začínajíce obalem, vytvořili úplně nový systém uretanového povlaku GRIP, který poskytuje ještě více spinu u greenu. Ojedinělý obal je spojen s úplně novým jádrem HyperElastic SoftFast, které zvyšuje rychlost míčku a zároveň udržuje jemný cit po celé sestavě. Tyto vylepšené designové prvky jsou zvláště vhodné pro ženy, které chtějí optimalizovat svůj výkon na hřišti. Jejich nové technologie se navzájem správně doplňují a nabízejí jemný cit po celé sestavě, neuvěřitelnou vzdálenost s driverem a přidaný spin pro kontrolu u greenu s vašimi wedgy. Nový uretanový povlak GRIP pro zvýšený spin u greenu - Tento systém povlaku obsahuje barvu s vysokou prodloužitelností pro lepší kontrolu na přiblížení a hře kratší hry. Více rychlosti míčku a jemný cit díky novému jádru Hyper Elastic SoftFast - Optimalizováno pro rychlejší rychlost driveru a jemný cit kolem greenu. Hybridní obal poskytuje výjimečný pocit, kontrolu a spin + dlouhou vzdálenost - Obal umožňuje Callaway vytvořit univerzální konstrukci z více materiálů. Takto kombinují maximalizovanou vzdálenost z vysokého výstupu a nízkého spinu, s jemným citem a odolností. Plášť vysoké rychlosti pro zlepšenou rychlost míčku a kontrolu - Vytváří efektivnější přenos energie mezi vrstvami pro větší rychlost míčku a poskytuje více spinu na wedge kolem greenu. Nová technologie Triple Track Dagger pro pokročilé zaměření - Nové vysoce viditelné čáry Triple Track Dagger od Callaway jsou na ERC Soft výrazně prezentovány, aby vám pomohly najít správné zaměření pro každý putt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky Callaway ERC Soft REVA jsou vhodné zejména pro ženy, které chtějí pozvednout svou hru na vyšší úroveň. S měkkým povrchem přináší neuvěřitelnou kombinaci maximální vzdálenosti, měkkého pocitu, odolnosti a vynikající kontroly nad greenem.

Díky zcela novému GRIP Urethane Coating System poskytuje ještě větší rotaci při hře na green.

Zvýšená rychlost míče a měkký pocit při úderu díky novému jádru HyperElastic SoftFast.

Výjimečná kontrola, spin v kombinaci se vzdáleností a měkký pocit díky vícemateriálové konstrukci a hybridnímu obalu.

Pokročilé míření díky technologii Triple Track - unikátní systém míření pomocí tří linek využívající principu Vernierovi vizuální ostrosti ke zlepšení míření oproti klasickému systému jedné linky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Callaway
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Dámské
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz