CLEVELAND CBX Zipcore dámská wedge na grafitu

Značka: Cleveland
4 150 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Cleveland CBX ZipCore Women's Wedge s grafitovým shaftem Wedge s dutým tvarem pro golfisty, kteří používají železa s dutým tvarem? To dává smysl. Přepracovaný CBX ZipCore přináší odpuštěnost ve vaší krátké hře bez oběti na ovladatelnosti, takže se můžete zbavit nejistých úderů, aniž byste ztratili jakoukoliv finesu kolem greenů. ZipCore Lehké jádro s nízkou hustotou je umístěno v srdci hole. Kromě redukce vibrací a dokonalého vyladění těžiště také zvyšuje MOI pro lepší odpuštěnost u každého úderu. Hollow Cavity Design Závaží na špičce hole a dutý prostor poblíž paty vytvářejí lepší a vyváženější Wedge, který odpustí úder odkudkoliv z tváře hole. UltiZip Drážky Ostřejší, hlubší a těsnější UltiZip Drážky jsou efektivnější v kanalizaci nečistot a maximalizaci spinu. Navíc, každá tvář má o dvě drážky navíc pro lepší kontakt po celé ploše. Spinner Shafty Speciálně navržené pro zvýšení spinu, Spinner shafty z oceli a grafitu jsou komponenty specifické pro Wedge, které vám dají výhodu kolem greenů. Gelback Měkká vložka absorbuje vibrace a zlepšuje pocit, takže i špatné zásahy jsou hladké jako máslo. Dynamic Sole S V-, C- a S-tvarovými podrážkami má CBX ZipCore všechny potřebné výkony u greenů. Ale nemusíte se trápit výběrem, udělali jsme to, aby byly grinds jednoduché. Dynamic Sole se mění s loftem Wedge, takže automaticky dostanete výkon, který potřebujete, když ho potřebujete. 44 stupňový Wedge Pokud vás standardní Pitching Wedge v sadě brzdí, 44 stupňový CBX ZipCore je dokonalou náhradou. Hraní Pitching Wedge s nejnovější technologií pro Wedge vám poskytne veškerou zastavovací sílu, kterou si zasloužíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dámská wedge Cleveland CBX ZipCore poskytuje dokonalou kombinaci výkonu a odpuštění. Pomůže vám zlepšit krátkou hru a hru kolem greenu.

Zipcore

Srdcem hole je lehké jádro s nízkou hustotou. Zatímco snižuje vibrace a zdokonaluje těžiště, zvyšuje MOI pro lepší odpuštění při každé nepřesné ráně.

Hollow Cavity design

Hmotnost ve špičce s dutou komorou blízko paty vytváří lepší a vyváženější design hlavy, který je shovívavý bez ohledu na to, kde udeříte úderovou plochu.

UltiZip drážky

Ostřejší, hlubší a blíže k sobě - drážky UltiZip maximalizují rotace a jsou efektivnější při "usměrňování" nečistot. Navíc jsou další dvě další drážky pro větší kontakt.

Dynamické patky

S patkami ve tvaru V, C a S má CBX ZipCore wedge veškerý výkon, který budete na greenside potřebovat. Dynamická patka se mění podle loftu, takže budete mít automaticky výkon, který potřebujete.

Gelback vložka

Měkká vložka TPU pohlcující vibrace zlepšuje pocit, takže i chybné zásahy jsou krásně hladké.

Shaft: Women’s Action Ultralite 50 (grafitový)

Grip: Golf Pride Tour Wrap Microsuede grip

Technická specifikace:

Loft Patka
(Sole)
Bounce Lie
Angle
Délka Švihová
hmotnost
Držení
48° V-Shaped 64° 34.625" C4.5 RH
50° V-Shaped 11° 64° 34.625" C6 RH
52° V-Shaped 11° 64° 34.625" C6 RH/LH
54° S-Shaped 12° 64° 34.375" C6.5 RH
56° S-Shaped 12° 64° 34.375" C6.5 RH/LH
58° C-Shaped 10° 64° 34.125" C7 RH
60° C-Shaped 10° 64° 34.125" C7 RH/LH

Doplňkové parametry

Kategorie: Cleveland
Bounce: 10°
Flex: Dámský
Loft: 58°
Loft/Bounce: 58°10°
Pohlaví: Dámské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz