ODYSSEY DFX 2-Ball Oversize pánský putter

Značka: Odyssey
4 300 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Puttery Odyssey DFX Puttery Odyssey DFX jsou vyvinuty s dosud nejjemnější technologií vložek, která má za úkol zlepšit vaše puttování. Vložka DFX je ve skutečnosti měkčí než jejich legendární vložka White Hot pro golfisty, kteří preferují hladký pocit a rolování na green. Tento putter se osvědčuje, je dostupný v některých z jejich nejproslulejších modelech, a díky prémiovému celočernému designu hlavy od těla až po vložku vypadá skvěle. Nejjemnější vložka od Odyssey Vložka DFX je o 20% měkčí než White Hot pro hráče, kteří chtějí hladký pocit a rolování. Prémiový černý povrch Tajemný celočerný design hlavy putteru od těla putteru až po vložku. Legendární tvar hlav Odyssey #1, Rossie, #7, 2-Ball a Double Wide. Pistole a Oversize Gripy Vysoce výkonné možnosti úchopu od Odyssey vyhovují preferencím každého golfisty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puttery Odyssey DFX jsou navrženy s nejměkčí technologií vložek, která kdy pomohla zlepšit vaše putování. Vložka DFX je ve skutečnosti až o 20% měkčí než legendární vložka White Hot a je určena pro golfisty, kteří chtějí velice měkký pocit a skvělé rolování míčku na greenech. Tento putter funguje! Putter je k dispozici v pěti nejlegendárnějších modelech a vypadá skvěle s prémiovým celočerným designem hlavy od těla až po samotnou vložku.

Model DFX 2-Ball představuje legendární tvar hlavy hole typu ,,Mallet“, s populárním zaměřováním v podobě dvou míčků a vyvážením těžiště hole do středu hlavy hole a je tedy určený pro hráče, jenž vedou svoji dráhu puttu po rovině a minimálním oblouku.

Shaft: Odyssey Steel (ocelový)

Odyssey Steel

Grip: Odyssey Oversize (širší grip s průměrem 3,1 cm)

Doplňkové parametry

Kategorie: Odyssey
Délka: 35"
Grip: Oversize
Pohlaví: Pánské
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz