ODYSSEY White Hot OG 7 Stroke Lab dámský putter, délka 33", pravá strana

Neohodnoceno
Značka: Odyssey
4 990 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Puttery Odyssey White Hot OG White Hot je nejikoničtější, nejčastěji používanou a nejvíce oceněnou vložkou do putteru všech dob. Toto klasické jméno je synonymem pro legendární výkon a unikátní vlastnosti designu, které milují profesionální hráči i golfisté amatéři. Nastavilo standard v technologii vložek už téměř 20 let a Odyssey bylo opakovaně řečeno, že není nic podobného jako White Hot. To je přivedlo k myšlence, proč to nevrátit zpátky? Ano, do White Hot OG byla zakomponována původní receptura a výkon hovoří sám za sebe. Tato neuvěřitelná řada kombinuje úžasné výhody jejich dvousložkové technologie vložky z uretanu s bohatým stříbrným PVD povrchovým finišem a jemným frézováním na povrchu. Je dostupná v prémiové bezstupňové ocelové hřídeli nebo v osvědčeném, mnohokrát vítězném, vícesložkovém hřídeli Stroke Lab, který pomáhá zlepšovat váš švih. S White Hot OG dostáváte jednu z nejznámějších inovací putteru všech dob v neuvěřitelném balíčku s vysokým výkonem. Vložka White Hot Původní receptura White Hot, pocit, zvuk a výkon jsou zde opět všechny součástí výjimečné dvousložkové vložky z uretanu. Profesionální hráči i golfisté amatéři požadovali, aby ji Odyssey znovu uvedla na trh, a oni poslechli. Opracovaný povrchový finiš Inženýři Odyssey spojili bohatý stříbrný PVD finiš s jemným frézováním povrchů. Tyto ultra-prémiové kousky jsou odlišné od jakéhokoli White Hot, který jste kdy viděli, a krásné designy zaujmou golfisty, kteří si cení vzhledu frézovaného putteru. Hřídele vysokého výkonu a nové gripy Dostupné s prémiovou ocelovou hřídelí nebo naším osvědčeným, vícesložkovým hřídelí Stroke Lab v nové perlově bílé barvě. Obě možnosti hřídele jsou přesně osazeny v kratších délkách 32'' a 33'' s naším novým tenkým pistolovým gripem, který je speciálně navržen pro ženy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ODYSSEY White Hot OG 7 je dámský vyvážený putter, který se nejlépe hodí pro údery s minimálním obloukem a rotací. Je to nejnovější pojetí tohoto ikonického tvaru hlavy s legendární vložkou White Hot.

Nejoblíbenější putterová vložka White Hot je zpět s původním složením, pocitem, zvukem a výkonem. Jedná se o nejikoničtější a nejhranější putterovou vložku všech dob. Toto klasické jméno je synonymem pro legendární výkon a jedinečné designové vlastnosti, které milují hráči Tour a golfisté všech schopností. 

Je k dispozici v Tour ověřeném vícemateriálovém shaftu Stroke Lab s kratší délkou a menšími gripy navrženými speciálně pro ženy. Tento shaft vám napomůže zlepšit konzistenci vašeho úderu.

Grip: ODYSSEY White Hot OG Tour Slim Womens PISTOL

Odyssey - White Hot OG Tour Slim Pistol Womens

Doplňkové parametry

Kategorie: Odyssey
Délka: 33"
Grip: Pistol
Pohlaví: Dámské
Strana: Pravá
Délka: 33&quot
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Dámské
Grip: Pistol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz