ODYSSEY White Hot Versa Double Wide DB Pistol pánský putter

Značka: Odyssey
7 180 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Odyssey White Hot Versa Double Wide DB Putter s technologií zarovnání patří mezi jednu z nejzákladnějších proměnných v puttování, avšak často je opomíjena. Na putt dlouhý deset stop znamená odchylka o jeden stupeň rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Mnoho nejlepších myslitelů v oblasti puttování nám řeklo, jak kritická je technologie Versa pro výkon, včetně profesionálních hráčů na turné a světově proslulého instruktora Phila Kenyona. Vědí, že tato technologie funguje, a silně nás povzbuzovali, abychom tento design přinesli golfistům v nově představeném profilu. Vzali jsme si jejich zpětnou vazbu k srdci a nyní je naše patentovaná technologie zarovnání Versa zpátky a lepší než kdy jindy. Tato technologie s vysokým kontrastem zvýrazňuje správný úhel čela hole od adresy až po dopad, umožňuje vám zarovnat putter během vašeho úderu. Kontrast černé a bílé umožňuje vašim očím soustředit se na lineární designy a zároveň zvýrazňuje úhel čela hole, což je design, který může prospět hráčům na jakékoli úrovni. V nabídce máme spojení blade putterů a mallet putterů se slavnou vložkou White Hot a revoluční hřídelí Stroke Lab. Zarovnání Versa Tato osvědčená technologie Versa, která vyhrála mnoho major turnajů, dominovala na turnajích po celém světě. Systém zarovnání s vysokým kontrastem černé a bílé pomáhá golfistům se zarovnáním na začátku i během úderu. Zvýrazňuje správný úhel čela hole a zlepšuje koncentraci, takže můžete dát více puttů. Vložka White Hot Originální složení White Hot vytváří neuvěřitelný pocit, zvuk a výkon v jedinečné dvousložkové uretanové vložce. Technologie Versa a ikonická vložka White Hot jsou již dlouho oblíbené mezi hráči na turné i mezi golfisty. Žádali nás, abychom tyto technologie znovu představili, a my jsme naslouchali. Červená hřídel Stroke Lab Nejnovější generace naší osvědčené hřídele Stroke Lab z více materiálů nabízí ještě lepší výkon. Zkrácením ocelové části jsme snížili hmotnost o sedm gramů oproti předcházející generaci. Také jsme ji udělali tužší a stabilnější pro ještě větší konzistenci ve vašem způsobu úderu a ve vašem výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ODYSSEY White Hot Versa Double Wide DB je vyvážený široký putter s dvojitým ohybem krčku (double-band), který je vhodný pro údery s minimálním obloukem a rotací. Černobílý vysoce kontrastní systém Versa pro kvalitnější patování. Tento putter je vybaven dvěma 15g nastavitelnými závažími.

Originální složení White Hot vytváří neuvěřitelný pocit, zvuk a výkon v jedné výjimečné dvoudílné uretanové vložce. Versa a ikonická vložka White Hot jsou dlouholetými favority hráčů na turné i golfistů.

Shaft: Stroke Lab 3GEN Red 70 Class - V ocelové části je snížena hmotnost shaftu o sedm gramů. Zároveň je tužší a stabilnější pro ještě větší konzistenci ve vašem úderu a výkonu.

Stroke Lab 3GEN Red 70 Class

Grip: ODYSSEY PISTOL 2023 (užší grip s průměrem 2,4 cm)

Odyssey - Pistol 2023 (Black/Red)

Technické parametry:

Model Head Type Loft Availability Standard Length Lie Offset Toe Hang Head Weight
DOUBLE WIDE BLADE RH 33" 70.0° FULL SHAFT 15° 360g
DOUBLE WIDE BLADE RH 34" 70.0° FULL SHAFT 15° 360g
DOUBLE WIDE BLADE RH 35" 70.0° FULL SHAFT 15° 360g

Doplňkové parametry

Kategorie: Odyssey
Délka: 35"
Grip: Pistol
Pohlaví: Pánské
Shaft: Stroke Lab
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz