ODYSSEY White Hot Versa Twelve DB Pistol pánský putter, délka 34", pravá strana

Neohodnoceno
Značka: Odyssey
6 490 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Úprava putteru Odyssey White Hot Versa 12 DB pro zarovnání je jednou z nejdůležitějších proměnných při putování, ale často bývá opomíjena. Na desetistopé putt je odchylka o jeden stupeň rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Mnoho z nejlepších mysli v oblasti putování ve hře nám řeklo, jak kritická je technologie Versa pro výkon, včetně profesionálních hráčů na turnajích a světově uznávaného instruktora Phila Kenyona. Vědí, že tato technologie funguje, a silně nás povzbuzovali, abychom tento design přinesli golfistům v přepracovaném profilu. Vzali jsme jejich zpětnou vazbu k srdci a nyní je náš patentovaný systém zarovnání Versa zpět a lepší než kdy předtím. Tato technologie zarovnání s vysokým kontrastem zdůrazňuje správný úhel čela od adresy až po dopad, což vám umožňuje zarovnat putter během celého vašeho švihu. Kontrast černé a bílé barev umožňuje vašim očím zaměřit se na lineární designy a zvýrazňuje úhel čela putteru, což je design, který může prospět hráčům na jakékoli úrovni. Sortiment obsahuje směs šosů a malletů s naším slavným vložkou White Hot a revoluční hřídelí Stroke Lab. Zarovnání Versa Tato osvědčená technologie Versa, která zvítězila na mnoha major turnajích, dominovala na tour po celém světě. Systém zarovnání s vysokým kontrastem černé a bílé barvy pomáhá golfistům s jejich zarovnáním při adrese a během švihu. Zdůrazňuje správný úhel čela a zlepšuje koncentraci, takže vám umožní dělat více putování. Vložka White Hot Původní formulace White Hot vytváří neuvěřitelný pocit, zvuk a výkon v jedné výjimečné dvoukomponentní vložce z uretanu. Technologie Versa a ikonická vložka White Hot jsou dlouhodobé oblíbené mezi hráči na turnajích i golfisty. Žádali nás, abychom tyto technologie znovu přinesli, a my jsme poslechli. Červená hřídel Stroke Lab Nejnovější generace naší osvědčené více materiálové hřídele Stroke Lab nabízí ještě lepší výkon. Zkrácením ocelové části jsme snížili hmotnost o sedm gramů oproti předchozí generaci. Také jsme ji udělali tužší a stabilnější pro ještě větší konzistenci ve vašem švihu a výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ODYSSEY White Hot Twelve DB je vyvážený putter typu mallet s dvojitým ohybem krčku (double-band), který je vhodný pro údery s minimálním obloukem a rotací. Černobílý vysoce kontrastní systém Versa pro kvalitnější patování. Tento putter je vybaven dvěma 15g nastavitelnými závažími.

Originální složení White Hot vytváří neuvěřitelný pocit, zvuk a výkon v jedné výjimečné dvoudílné uretanové vložce. Versa a ikonická vložka White Hot jsou dlouholetými favority hráčů na turné i golfistů.

Hosel/krček typu DB (dvojitý ohyb krčku).

Shaft: Stroke Lab 3GEN Red 70 Class - V ocelové části je snížena hmotnost shaftu o sedm gramů. Zároveň je tužší a stabilnější pro ještě větší konzistenci ve vašem úderu a výkonu.

Stroke Lab 3GEN Red 70 Class

Grip: ODYSSEY PISTOL 2023 (užší grip s průměrem 2,4 cm)

Odyssey - Pistol 2023 (Black/Red)

Technické parametry:

Model Head Type Loft Availability Standard Length Lie Offset Toe Hang Head Weight
TWELVE MALLET RH / LH 33" 70.0° FULL SHAFT 365g
TWELVE MALLET RH / LH 34" 70.0° FULL SHAFT 365g
TWELVE MALLET RH / LH 35" 70.0° FULL SHAFT 365g

Doplňkové parametry

Kategorie: Odyssey
Délka: 34"
Grip: Pistol
Pohlaví: Pánské
Shaft: Stroke Lab
Strana: Pravá
Délka: 34&quot
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Shaft: Stroke Lab
Grip: Pistol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz