PING G430 MAX Alta CB pánský driver, regular flex, pravá strana, loft 10,5°

Značka: Ping
14 510 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vzali jsme MAX, nejodpustitelnější driver ve hře (který také patří mezi nejdelší) a udělali jsme ho ještě delší, přičemž jsme dosáhli příjemnějšího zvuku. Nové optimalizace návrhu tváře vedou k větší pružnosti pro výrazný zisk vzdálenosti, a 25-gramová pohyblivá zátěž ve spodní části umožňuje pozicovat těžiště CG tak, aby ovlivnilo tvar rány. K dispozici v 9°, 10,5° a 12°. Optimalizovaná kovaná tvář T9S+ Plošší, tenčí, proměnně tlustá tvář a design přechodu hrají vyváženou roli při ušetření hmotnosti tváře a vytvářejí více odrazu k získání rychlejší rychlosti míče pro naše největší dosavadní zisky na vzdálenosti. Akustické inženýrství Výzkum akustických frekvencí a harmonik vedl inženýry k vytvoření nové vnitřní rebrové struktury a zvýšení zakřivení (tuhosti) koruny, spodku a podrážky, což vede k žádoucímu zvuku a zážitku z dopadu. Spinsistency Novinkou této řady driverů je proměnný poloměr válce, který vytváří menší loft na spodní části tváře pro zlepšení výkonu (zejména při tenkých úderech) snížením rotace, což vede k rychlejším rychlostem, které generují konzistentně delší jízdy. Nejvyšší Odpustitelnost Aby optimalizoval trajektorii letu a maximalizoval vzdálenost, zatímco si zachová nejvyšší MOI v historii PING, může být 25gramová, vysoce hustá wolframová zátěž upravena tak, aby umístila CG pro doručení změny ±8 yardů mezi nastavením Draw, Neutral a Fade. Nastavení Loft, Lie Trajectory Tuning 2.0 používá lehký, aerodynamický rukáv hoselu, který poskytuje osm pozic pro přizpůsobení vaší trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ping vytvořil nejvíce odpouštěcí driver, který je hodnocen také jako jeden z nejdelších. Nový facelift hlavy hole a 25 gramové pohyblivé zadní závaží pomáhá optimalizovat tvar rány.

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+

Mělčí, tenčí plocha s proměnlivou tloušťkou a přechodový design, to vše hraje vyváženou roli při úspoře hmotnosti a zároveň vytváří větší průhyb pro dosažení vyšší rychlosti míče.

Zvukové inženýrství

Výzkum zvukových a harmonických frekvencí vedl inženýry k vytvoření nové vnitřní struktury žeber a zvýšení zakřivení (tuhosti) korunky a patky, což má za následek žádoucí zvuk a zážitek z úderu.

Spinsistency (točivost)

Novinkou v této rodině driverů je proměnný poloměr náklonu, který vytváří nižší loft na čelní straně pro zlepšení výkonu snížením rotace, což má za následek vyšší rychlosti, které generují trvale delší odpaly.

Největší promíjivost

Pro optimalizaci letu míče a maximalizaci vzdálenosti při zachování nejvyšší MOI v historii PINGu lze 25 gramové wolframové zadní závaží přesunout do jiné polohy a tím dosáhnout změny až ±8 yardů mezi nastaveními Draw, Neutral a Fade.

Nastavení Loftu a Lie

Technologie Trajectory Tuning 2.0 využívá lehkou, aerodynamickou manžetu, která poskytuje osm pozic pro přizpůsobení trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost. Adaptér je součástí balení.

moved-cb12fa12769b1c6ac717752ad3bf6189

Technické parametry G430 MAX:

LOFT LOFT ADJUSTABILITY LENGTH LIE ANGLE HEAD WEIGHT VOLUME SWINGWEIGHT RH/LH
+/- 1.5° 45.75" 58.5° 206g 460cc D3 RH/LH
10.5° +/- 1.5° 45.75" 58.5° 206g 460cc D3 RH/LH
12° +/- 1.5° 45.75" 58.5° 206g 460cc D3 RH/LH

 

Shaft: PING ALTA CB Black 55

Shaft
Flex Váha Launch angle
PING ALTA CB Black 55
Soft Regular 56.0g High
Regular 57.0g Mid High
Stiff 60.0g Mid

 

Grip: Golf Pride 360 Tour Velvet

Doplňkové parametry

Kategorie: PING
Flex: Regular
Loft: 10,5°
Název shaftu: Alta CB Black 55
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz