PING G430 MAX HL Alta Quick pánský driver, flex Lite, pravá strana, loft 12°

Značka: Ping
14 510 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
PING G430 Max HL Driver – PING opět ukazuje své odhodlání odemknout více rychlosti a vzdálenosti s očekávaným uvedením na trh rodiny driverů G430. Nová rodina se skládá ze tří modelů driverů, které jsou již nyní dobře známé příznivcům značky PING. Modely MAX a SFT se výrazně liší vlastnostmi hry, což umožňuje náročnému golfistovi vybrat nejlepší model pro svou hru. Inženýrský tým PING vyvinul několik nových technologií, které jsou společné pro všechny tři modely, zatímco aplikoval specifické pokroky na každou jednotlivou hlavu. Endergebnis je, že každý nový model výrazně zvyšuje rychlost míče a má vylepšený zvuk v celé řadě. Přidaná rychlost míče je připisována mělčímu a tenčímu [text absence].

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento driver je dlouhý 46", tj. o 1/4" delší oproti standardní délce.

V případě, že máte pomalejší švihovou rychlost a slabší sílu úderu, může docházet k tomu,, že váš míček nelétá tak daleko, jak byste chtěli. Ping proto přichází s řadou G430 HL (High Launch), která je právě uzpůsobena pro takovéto hráče. Driver je proto navržený s lehčími závažími hlavy, s lehčím shaftem a gripem, takže váha hole bude nižší a vy budete švihat rychleji a generovat větší rychlost míče pro vyšší a delší odpaly.

Technologie High Launch (HL)

Driver využívá lehčí zadní závaží (11 g), shaft Alta Quick a lehčí grip Lamkin UTX (41 g) pro větší rychlost míče s extrémním odpuštěním. Při testování hráči s pomalejší rychlostí švihu získali v průměru navíc devět yardů.

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+

Mělčí, tenčí plocha s proměnlivou tloušťkou a přechodový design, to vše hraje roli při úspoře hmotnosti a zároveň vytváří větší průhyb pro dosažení vyšší rychlosti míče.

Zvukové inženýrství

Výzkum zvukových a harmonických frekvencí vedl inženýry k vytvoření nové vnitřní struktury žeber a zvýšení zakřivení (tuhosti) korunky a patky, což má za následek žádoucí zvuk a zážitek z úderu.

Spinsistency (točivost)

Novinkou v této rodině driverů je proměnný poloměr náklonu, který vytváří nižší loft s menším spinem pro dosažení delších vzdáleností.

Nastavení Loftu a Lie

Technologie Trajectory Tuning 2.0 využívá lehkou, aerodynamickou manžetu, která poskytuje osm pozic pro přizpůsobení trajektorie míče pro maximální vzdálenost a přesnost. Adaptér je součástí balení.

moved-cb12fa12769b1c6ac717752ad3bf6189

Technické parametry G430 HL:

LOFT LOFT ADJUSTABILITY LENGTH LIE ANGLE HEAD WEIGHT VOLUME SWINGWEIGHT RH/LH
12° +/- 1.5° 46" 58.5° 206g 460cc D3 RH/LH

 

Shaft: PING ALTA Quick 45

 

Grip: Lamkin UTX Standard grip černo-bílý

Doplňkové parametry

Kategorie: PING
Flex: Lite
Loft: 12°
Název shaftu: Alta Quick 45
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz