SRIXON AD333 golfové míčky (12 ks)

Značka: Srixon
769 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Desátá generace AD333 sdílí technologie s naší série Z-STAR prověřenou v tour, ale je balená do dvoudílné ionomerové konstrukce za skvělou cenu a vynikající výkon. JDE TO NA VZDÁLENOST. VÍCE RYCHLOSTI, TO JE KLÍČ FastLayer jádro je měkké ve středu a postupně se stává pevnější směrem k vnějšímu okraji, a tak poskytuje jak rychlost míče, tak skvělý pocit. FastLayer jsme v desáté generaci AD333 přeformulovali na nižší celkovou kompresi, což znamená vylepšený výkon. FastLayer jádro generuje na dopadu nižší rotaci, než převezme jedinečný vzor dimplů 338 Speed Dimple Pattern, který snižuje odpor vzduchu pro průraznější let míčku. Tyto dvě technologie se navzájem doplňují pro obrovské zisky na vzdálenosti. VÍCE ROTACE. VÍCE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové jádro FastLayer

FastLayer jádro poskytuje výjimečný pocit a rychlost míče. A novinkou pro 10. generaci modelu AD333 je snížení komprese, aby byl zajištěn vynikající odpal i s holemi s nízkým loftem.

Plášť "SeRM"

Povrchová úprava pláště míčku s flexibilními molekulárními vazbami "SeRM" se zaryje hluboko do drážek wedge i železa, což maximalizuje roztočení pro větší kontrolu a větší brzdnou sílu.

Speed Dimple (důlky)

Menší odpor a větší zdvih zvyšují celkovou vzdálenost a přesnost, a to i v těch nejtěžších větrných podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 2
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz