SRIXON Q-Star Tour Divide golfové míčky žluto-oranžové (12 ks)

Značka: Srixon
892 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Srixon Q-Star Tour Divide NOVÝ ZPŮSOB, JAK VIDĚT HRU 50/50 MATOVÝ VIZUÁLNÍ VÝKON Představujeme zcela nový Q-STAR TOUR DIVIDE, golfový míček, který na hřišti upoutá pozornost svým jedinečným matovým uretanovým povrchem rozděleným v poměru 50/50. DIVIDE se pyšní všemi rychlost zvyšujícími a chip zastavujícími vlastnostmi klasického Q-STAR TOUR, ale je dostupný ve třech vzrušujících barevných kombinacích. VIDĚT SVÉ LINKY Čím delší vaše zaměřovací čára, tím snadněji můžete sestavit vaše putty. A díky jedinečné švu lince, která se táhne kolem celého golf míčku, dostanete 360° zaměření, takže můžete puttovat s dokonalým zaměřením. VIDĚT SVŮJ SPIN Když jde o pitchování a chipping kolem greenu, jedinečný dvoutónový povrch DIVIDE vytváří při otáčení stroboskopický efekt, který odhaluje rychlost a směr rotace u každého vašeho úderu. Je to výkonný nástroj pro sledování a zlepšování vaší konzistence a vidět to můžete pouze s Q-STAR TOUR DIVIDE. VÍCE NEŽ JEN DOBRÝ VZHLED Nový Q-STAR TOUR DIVIDE je výkonný skrz naskrz. Na rozdíl od malovaných golfových míčků je celý termoplastický uretanový povrch DIVIDE infuzován s jasnými pigmenty, takže barva se neoskřípe ani nestrhne. Navíc ten prémiový uretan přidává rotaci pro spoustu kontroly kolem greenů. Odolná středová vrstva zvyšuje rychlost od odpalu. A jádro FastLayer, které je měkké ve středu, ale postupně ztuhuje směrem k okrajům, poskytuje vzdálenost a měkký pocit, který byste očekávali od plně vybaveného turnajového míčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Získejte tak ty nejlepší vlastnosti díky třídílné konstrukci a krytu z uretanu spolu s výjimečně jemným pocitem. Dvoubarevná konstrukce Vám zlepší dráhu patování i čipování. Díky konstrukci vidíte rotaci míčku v letu.

Technologie

  • FastLayer Core - nabízí vzdálenost a měkký pocit bez kompromisů díky postupnému přechodu z měkkého vnitřního jádra na pevný vnější okraj
  • SpinSkin with SERM - uretanový povrch s pružnými molekulárními vazbami se zaboří hluboko do klínových a železných drážek pro zvýšení tření a maximálního spinu
  • Alignment Aid - boční vyražení pomáhá při zarovnání
  • 338 Speed Dimple Pattern - optimální konstrukce prohlubně, která poskytuje pronikavý let za jakýchkoliv podmínek, zvyšuje vztlak a snižuje odpor, aby se maximalizovala vzdálenost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Barva míčků: žluto-oranžová
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz