SRIXON Soft Feel 13 golfové míčky - červené (12 ks)

Značka: Srixon
592 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Golfové míčky Srixon Soft Feel 13 Brite Ať už odpalujete z tee nebo jste kolem greenů, SOFT FEEL BRITE opravdu odpovídá svému jménu. S tímto míčkem zažijete pevný, ale pohodlný dopad při každém úderu, což vás bude naplňovat větší důvěrou při každém zahrání. Jádro FastLayer Se svým měkkým středem, který postupně přechází do pevného vnějšího okraje, poskytuje jádro FastLayer neuvěřitelnou měkkost a skvělou vzdálenost při odpalu. Vzor 338 Speed Dimple Pro získání větší celkové vzdálenosti a lepšího výkonu ve větru, Speed Dimples snižují odpor při startu a zvyšují vztlak při klesání. Matný vizuální výkon Tři jasné barvy - červená, oranžová a zelená - zlepšují viditelnost, takže je snadné najít váš míček. Měkký, tenký obal Poskytuje více spinu kolem greenů a jemnější pocit při všech pitchích, chipsech a puttech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky Srixon Soft Feel přináší výborný pocit z každého odpalu, potřebný spin při dlouhé i krátké hře a úžasnou vzdálenost a přesnost letu. 

Získejte lepší viditelnost díky barevné horní vrstvě s matným povrchem SOFT FEEL BRITE, a přitom si stále užijte neuvěřitelnou měkkost a velkou vzdálenost. 

Míčky jsou vybaveny technologií FastLayer Core, stejnou technologií jádra, která se používá u všech prémiových golfových míčků Srixon. Jedinečně formulované jádro postupně přechází z měkkého vnitřního jádra na pevný vnější okraj, takže se chová jako jádro s tisíci vrstev. 

Díky svým novým a hlubším 338 dimplům generují po odpalu lepší vztlak (pohánějí míč nahoru) a maximalizují klouzavou vzdálenost během klesání.

Srovnání modelů Srixon Soft Feel

  SOFT FEEL SOFT FEEL LADY SOFT FEEL BRITE
Compression 60 58 60
Feel Softer Softer Softer
Distance Long Long Long
Trajectory Mid-High Mid-High Mid-High
Construction 2PC Ionomer 2PC Ionomer 2PC Ionomer
Driver Spin Low Low Low
Greenside Spin Mid Mid Mid

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Barva míčků: Červená
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 2
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz