SRIXON Soft Feel Lady 8 dámské golfové míčky - růžové (12 ks)

Značka: Srixon
592 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Srixon Soft Feel Lady 8 Golfové Míčky s neuvěřitelnou měkkostí z odpaliště nebo okolo greenů, SOFT FEEL LADY také poskytuje vyšší úhel odpalu. Tento zvýšený úhel odpalu v kombinaci se ženským švihem zajišťuje revoluční vzdálenost. Hrajte s výjimečnou měkkostí, zvýšenou vzdáleností a větší sebevědomím při každém úderu. FastLayer Jádro S měkkým středem, který postupně přechází k pevnému vnějšímu okraji, dává jádro FastLayer SOFT FEEL LADY neuvěřitelnou měkkost a skvělou vzdálenost z odpaliště. Vzorek Dimple 338 Speed Pro větší celkovou vzdálenost a lepší výkon ve větru, Speed Dimples snižují odpor při startu a zvyšují vztlak během sestupu. Měkký, tenký kryt Zajišťuje více spinu u greenu a měkčí pocit při všech pitchích, chipsech a puttech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Srixon Soft Feel Lady osmé genereace jsou aerodynamické měkké dvouplášťové golfové míče určené pro ženy. Tenká vnější vrstva minimalizuje energetické ztráty, které jsou tím pádem přeneseny do jádra míčku, čímž se prodlouží let míčku. 

Golfové míčky Srixon Soft Feel přináší výborný pocit z každého odpalu, potřebný spin při dlouhé i krátké hře a úžasnou vzdálenost a přesnost letu. 

Míčky jsou vybaveny technologií FastLayer Core, stejnou technologií jádra, která se používá u všech prémiových golfových míčků Srixon. Jedinečně formulované jádro postupně přechází z měkkého vnitřního jádra na pevný vnější okraj, takže se chová jako jádro s tisíci vrstev. 

Díky svým novým a hlubším 338 dimplům generují po odpalu lepší vztlak (pohánějí míč nahoru) a maximalizují klouzavou vzdálenost během klesání.

Klíčové vlastnosti

  • větší rychlost, vzdálenost i přesnost
  • tenký ionomérový kryt míčku a větší jádro udržují vysoký spin
  • stabilita ve větrných podmínkách
  • výrazně měkký pocit při odpalech
  • výrazně nižší komprese
  • minimalizace rotace
  • ideální volba pro golfistky s nižší rychlostí hlavy hole při úderu

Srovnání modelů Srixon Soft Feel

  SOFT FEEL SOFT FEEL LADY SOFT FEEL BRITE
Compression 60 58 60
Feel Softer Softer Softer
Distance Long Long Long
Trajectory Mid-High Mid-High Mid-High
Construction 2PC Ionomer 2PC Ionomer 2PC Ionomer
Driver Spin Low Low Low
Greenside Spin Mid Mid Mid

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Barva míčků: Růžová
Pohlaví: Dámské
Struktura (počet vrstev): 2
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz