SRIXON Z-Star 8 golfové míčky (12 ks)

Neohodnoceno
Značka: Srixon
1 190 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Golfové míčky Srixon Z-STAR 8 2023: VÍTĚZNÁ FORMULE Abyste posunuli hranice své hry, potřebujete míček se všemi správnými složkami. Proto byla celá série Z-STAR navržena tak, aby poskytovala špičkové vzdálenosti, kontrolu a pocit od odpaliště až po green. Hlavní roli hraje přeformulované jádro FastLayer DG Core a vylepšený povlak Spin Skin+. I vy tak můžete zažít formuli, která je důvěryhodná mezi šampiony majorů, když jsou ve hře vítězství. FASTLAYER DG CORE Tradiční kompromis je známý odnepaměti: tvrdá jádra jsou rychlá, měkká jádra jsou pomalá. Ale čím je golfový míč tužší, tím je nárazovější pocit při dopadu, což může snížit vaši důvěru, když je tlak na vrcholu. Proto jsou naše nová jádra FastLayer DG Core měkká ve středu a směrem ven jsou tužší. Tento kontrastní kompresní profil pomáhá míči odrazit se rychleji od plochy pro neuvěřitelnou vzdálenost, a přitom poskytuje výjimečný pocit. NOVÝ POVLAK SPIN SKIN+ Tato mikronová vrstva specializovaného polyuretanu zvyšuje stupeň tření povrchu pro ještě větší spin a kontrolu. TENKÝ, PRÉMIOVÝ POVLAK Každý golfový míček série Z-STAR je vybaven extra tenkým povlakem z termoplastického polyuretanu, který poskytuje špičkovou zastavovací sílu kolem greenů. VZOR DIMPLE (DUTINEK) SE ZVÝŠENOU RYCHLOSTÍ Díky jejich hlubokým rozměrům pierko 338 Speed Dimples na každém míčku série Z-STAR pronikají vzduchem pro pronikavý start. Jakmile se míč dostane do vzduchu, dutinky generují vztlak, tlačí míč vzhůru ke svému vrcholu a maximalizují klouzavou vzdálenost při sestupu. Když se podmínky zhorší a vítr dosáhne vysokých rychlostí, nízký koeficient odporu Speed Dimples pomáhá míči udržet cíl ve vzduchu a udržet vzdálenost při čelním větru. Specifikace: Rychlost švihu: 90+ mph Start: Střední Konstrukce: 3-dílná Materiál povlaku: Polyuretan Tloušťka povlaku: 0,6 mm Kompresní poměr: 92 Počet dutinek: 338.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky Srixon Z-STAR 8 přináší jedinečnou technologii s neuvěřitelným pocitem.

Každý golfový míč Z-STAR 8 je pokrytý extra tenkým termoplastickým uretanovým pláštěm. Pro ještě větší rotaci a kontrolu obsahuje Spin Skin. Tato další vrstva uretanu je silná pouze několik mikronů, pro zvýšení tření a maximalizaci rotace používá materiál Slide-Ring (SERM).

Fastlayer jádro je měkké ve středu, ale pevné kolem jeho okraje. FastLayer Core vám dává rychlost a skvělý pocit, takže můžete hrát dlouhé rány z odpaliště a přesné rány kolem greenu. Speciální tepelně ošetřené jádro optimálně přechází do vnějších částí a díky tomu zanechává jádro pocitově velmi měkké. Přechod od měkkého k pevnému se děje postupně, což vám dává konzistentní výkon mezi jednotlivými holemi.

Díky svým novým, hlubším a  propracovaným 338 Speed Dimples mají všechny golfové míčky série Z-STAR výraznější a pronikavější start. Po startu vytvářejí vztlak, který pohání míček směrem nahoru a maximalizuje klouzavou vzdálenost během klesání.

Srovnání modelů Srixon Z-STAR

Z-STAR Z-STAR XV Z-STAR DIAMOND
Feel Softer Soft Soft
Distance Long Longer Long
Flight Mid Mid-High Mid-High
Construction 3PC Urethane 3PC Urethane 3PC Urethane
Greenside Spin Highest High Higher
Mid Iron Spin High High Highest
Driver Spin Low Low Mid
Compression 92 102 102
Swing Speed 90+ mph 100+ mph 90+ mph

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz