SRIXON Z-Star Diamond 2 golfové míčky (12 ks)

Značka: Srixon
1 210 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Golfové míčky Srixon Z-STAR ♦ DIAMOND 2023 VÍTĚZNÁ FORMULE Pro posunutí hranic vaší hry potřebujete míč se všemi správnými složkami. Z toho důvodu byla celá série Z-STAR navržena tak, aby poskytovala turnajový dosah, kontrolu a pocit od odpaliště až po green. V hlavní roli je přeformulované jádro FastLayer DG a zdokonalený povlak Spin Skin+, takže i vy můžete zažít formuli, která je důvěryhodná mezi vítězi majorů, když jde o vítězství. JÁDRO FASTLAYER DG Kompenzace je stará jako samo golfování: tvrdá jádra jsou rychlá, měkká jádra jsou pomalá. Ale čím tvrdší je golfový míček, tím nepříjemnější je pocit při nárazu, což může snížit vaší důvěru v situacích, kdy je tlak vysoký. Proto jsou naše nová jádra FastLayer DG měkká ve středu a zevnitř ven se stávají tvrdšími. Kontrastní komprese jim pomáhá rychleji odskočit od plochy a zajišťuje neuvěřitelný dosah, přičemž stále poskytují výjimečný pocit. NOVÝ POVLAČOVY SPIN SKIN+ Tato mikronická vrstva specializovaného polyuretanu zvyšuje stupeň tření povrchu pro ještě větší spin a kontrolu. TENKÝ, PRÉMIOVÝ KRYT Každý golfový míček ze série Z-STAR má extra tenký kryt z termoplastického polyuretanu, který poskytuje turnajovou brzdnou sílu na greenech. VZOR DIMPLŮ PRO RYCHLOST Hluboké rozměry 338 dimplů na každém golfovém míčku ze série Z-STAR prorážejí vzduch pro pronikavý start. Jakmile jsou ve vzduchu, dimple generují vztlak, který míč nese vzhůru ke svému vrcholu a maximalizuje klouzavou vzdálenost během sestupu. Když se podmínky zhoršují a vítr dosahuje vysoké rychlosti, nízký koeficient odporu 338 rychlých dimplů pomáhá míčku udržet se na trajektorii v pohyblivém vzduchu a udržet vzdálenost i proti větru. Specifikace: Rychlost švihu: 90+ mph Trajektorie: Střední-vysoká Konstrukce: 3-dílná Materiál krytu: Polyuretan Tloušťka krytu: 0,6 mm Komprese: 102 Počet dimplů: 338.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třívrstvé golfové míčky Z-Star Diamond 2 od značky Srixon přináší ještě měkčí pocit a lepší technologie pro dosažení delších vzdáleností. Golfové míčky Srixon jsou určené pro hráče s vyšší švihovou rychlostí.

Každý golfový míč Z-STAR je pokrytý extra tenkým termoplastickým uretanovým pláštěm. Pro ještě větší rotaci a kontrolu obsahuje Spin Skin+. Tato další vrstva uretanu je silná pouze několik mikronů, pro zvýšení tření a maximalizaci rotace používá materiál Slide-Ring (SERM).

Fastlayer jádro je měkké ve středu, ale pevné kolem jeho okraje. FastLayer Core vám dává rychlost a skvělý pocit, takže můžete hrát dlouhé rány z odpaliště a přesné rány kolem greenu. Speciální tepelně ošetřené jádro optimálně přechází do vnějších částí a díky tomu zanechává jádro pocitově velmi měkké. Přechod od měkkého k pevnému se děje postupně, což vám dává konzistentní výkon mezi jednotlivými holemi.

Díky svým novým a hlubším 338 dimplům generují po odpalu lepší vztlak (pohánějí míč nahoru) a maximalizují klouzavou vzdálenost během klesání.

Srovnání modelů Srixon Z-STAR

Z-STAR Z-STAR XV Z-STAR DIAMOND
Feel Softer Soft Soft
Distance Long Longer Long
Flight Mid Mid-High Mid-High
Construction 3PC Urethane 3PC Urethane 3PC Urethane
Greenside Spin Highest High Higher
Mid Iron Spin High High Highest
Driver Spin Low Low Mid
Compression 92 102 102
Swing Speed 90+ mph 100+ mph 90+ mph

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz