SRIXON Z-Star XV 8 golfové míčky (12 ks)

Neohodnoceno
Značka: Srixon
1 190 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Srixon Z-STAR XV 8 2023 Golfové míčky VÍTĚZNÁ FORMULE Pro posunutí limitů vaší hry potřebujete míček se všemi správnými ingrediencemi. Proto byla celá série Z-STAR navržena tak, aby poskytovala vzdálenost, kontrolu a pocit na úrovni profesionální tour od odpaliště až po green. V hlavní roli je reformulované jádro FastLayer DG Core a vylepšená povrchová úprava Spin Skin+. I vy tak můžete zažít formuli, která je důvěryhodná pro šampióny major turnajů, když jsou na hře výhry. JÁDRO FASTLAYER DG CORE Kompromis je starý jako lidstvo: tvrdá jádra jsou rychlá, měkká jádra jsou pomalá. Ale čím je golfový míček pevnější, tím je náraz tvrdší, což může snížit vaši sebedůvěru, když je tlak na hráči. Proto naše nová jádra FastLayer DG Core jsou měkká ve středu a směrem ven se stávají pevnějšími. Kontrastní komprese pomáhá k rychlejšímu odrazu míčku od plochy pro neuvěřitelnou vzdálenost, přičemž stále poskytuje výjimečný pocit. NOVÝ POVLAK SPIN SKIN+ Tato mikronická vrstva specializovaného polyuretanu zvyšuje stupeň tření krytu pro ještě větší spin a kontrolu. TENKÝ, PRÉMIOVÝ POVLAK Každý golfový míček ze série Z-STAR má extra tenký kryt z termoplastického polyuretanu, který poskytuje profesionální zastavovací schopnosti kolem greenů. VZOR RYCHLOSTNÍCH DÍMKŮ S jejich hlubokými dimenzemi 338 rychlostních dímků na každém golfovém míčku ze série Z-STAR pronikají vzduchem pro pronikavý start. Jakmile míček vzlétne, dímků generují vztlak, hnají míček vzhůru k jeho vrcholu a maximalizují klouzavou vzdálenost při sestupu. Když se podmínky zkomplikují a vítr dosáhne vysokých rychlostí, nízký koeficient odporu 338 rychlostních dímků pomáhá míčku udržet směr ve vzduchu a udržet vzdálenost proti větru. Specifikace: Rychlost švihu: 100+ mph Start: Středně vysoký Konstrukce: Trojdílná Materiál krytu: Polyuretan Tloušťka krytu: 0,5 mm Kompresní hodnota: 102 Počet dímků: 338.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky Srixon Z-STAR XV 8 přináší jedinečnou technologii s neuvěřitelným pocitem. Maximální rychlost míče pro bezkonkurenční vzdálenost.

Každý golfový míč Z-STAR je pokrytý extra tenkým termoplastickým uretanovým pláštěm. Pro ještě větší rotaci a kontrolu obsahuje Spin Skin+. Tato další vrstva uretanu je silná pouze několik mikronů, pro zvýšení tření a maximalizaci rotace používá materiál Slide-Ring (SERM).

Fastlayer jádro je měkké ve středu, ale pevné kolem jeho okraje. FastLayer Core vám dává rychlost a skvělý pocit, takže můžete hrát dlouhé rány z odpaliště a přesné rány kolem greenu. Speciální tepelně ošetřené jádro optimálně přechází do vnějších částí a díky tomu zanechává jádro pocitově velmi měkké. Přechod od měkkého k pevnému se děje postupně, což vám dává konzistentní výkon mezi jednotlivými holemi.

Díky svým novým a hlubším 338 dimplům generují po odpalu lepší vztlak (pohánějí míč nahoru) a maximalizují klouzavou vzdálenost během klesání.

Srovnání modelů Srixon Z-STAR

Z-STAR Z-STAR XV Z-STAR DIAMOND
Feel Softer Soft Soft
Distance Long Longer Long
Flight Mid Mid-High Mid-High
Construction 3PC Urethane 3PC Urethane 3PC Urethane
Greenside Spin Highest High Higher
Mid Iron Spin High High Highest
Driver Spin Low Low Mid
Compression 92 102 102
Swing Speed 90+ mph 100+ mph 90+ mph

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz