SRIXON ZX5 MKII pánský driver, regular flex, pravá strana, loft 10,5°

Značka: Srixon
14 380 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Srixon ZX5 MK II Driver s větší základnou, plochým tvarem a vyšším profilem – spolu s jednou nastavitelnou 8g závažím umístěnou vzadu, nízko a hluboko – ZX5 Mk II kombinuje zvýšené odpouštění, ostrý vzhled a výjimečný pocit ze švihu ideální pro nádherné odpaly, které startují rovně, vysoko a doletí daleko. RÁM S ODRÁŽECÍM ÚČINKEM Rám s odrazovým účinkem má duální zóny flexibility, které soustředí více energie do golfové míčku při impaktu, vytváří čistší přenos energie, který okamžitě zvyšuje rychlost míčku a vzdálenost při každém úderu. NASTAVITELNOST ZX5 Mk II je vybaven jedním 8g závažím v patě, umístěným nízko a hluboko ve hlavě. Nastavitelný hosel také poskytuje možnost měnit loft, lie a úhel plochy hlavy hole. KORUNA S HVĚZDICOVÝM RÁMEM Komplexní série výztuží a mrížkování poskytuje strukturální integritu potřebnou pro mimořádně tenkou titanovou korunu a umístění volné hmoty tam, kde nejlépe odpovídá ideálním charakteristikám odpalu a rotace driveru ZX Mk II. PROMĚNLIVÁ TLOUŠŤKA LÍCNICE Složitý vzor s proměnlivou tloušťkou rozšiřuje oblast s vysokým COR po celé ploše lícnice. Tyto unikátní výztuže zlepšují vysoký COR od paty až po špičku zlepšením způsobu, jakým se energie odráží zpět do míčku při úderech mimo střed.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánský golfový driver Srixon ZX5 MKII je vytvořen pro hráče, kteří touží po zvýšeném odpuštění ve velké důvěře v hůl. Velký, zploštělý spodek a 8g přidané do zadní části Vám pomůže snadno zahrát drajvy, které létají výš, dále a rovněji. Nastavitelný krček umožňuje nastavit úhel úderové plochy, aby vyhovoval vašemu švihu.

A transfer of power

Získejte více výkonu tam, kde se to počítá – při impaktu. Silnější design rámu Rebound Frame s duálními pružnými zónami poskytuje čistší přenos energie z hlavy hole přes míč a zvyšuje vzdálenost při každém úderu.

Rebound frame

Většina driverů má jednu flexibilní zónu. Rebound Frame má dva. Jako pružina v pružině, Rebound Frame zvedá COR přes face pro zvýšení rychlosti míče. A tato extra rychlost míče vede k větší vzdálenosti od odpaliště.

Dual Flex Zone

Funguje to takto: Jako každý moderní driver začíná rychlost ZX Mk II flexibilním čelem – a náš driver je obzvláště rychlý díky pokročilé konstrukci z titanové slitiny Ti51AF. Rebound Frame přidává druhou flexibilní zónu, prstenec z tenkého titanu v těle driveru. Když se tyto dvě zóny při nárazu ohnou současně a poté se vrátí do tvaru, jejich složený přenos energie je mnohem výkonnější než u jednopružných konstrukcí.

Nastavitelnost

ZX5 Mk II je vybaven jedním závažím o hmotnosti 8 g umístěným nízko a hluboko v hlavě pro vysoký výkon. 

Star frame crown

Složitá řada hřebenů a mřížek poskytuje strukturální integritu nezbytnou pro vytvoření pozoruhodně tenké titanové korunky. Tento nový, ultralehký design nám dává svobodu umístit libovolnou hmotu tam, kde to nejlépe vyhovuje ideálním charakteristikám startu a otáčení každého řidiče ZX Mk II.

 

ZX5 Driver MKII ZX5 LS Driver MKII ZX7 Driver MKII
Spin Mid Lowest Low
Launch High Mid-High

Mid

Forgiveness High Mid-High Mid
Flight Bias Straight-Draw Straight Straight-Fade
Workability Low Low-Mid Mid-High
Weight Adjustment SW (Rear Weight) SW (Front Weight) Flight (Heel/Toe Weight)
 

 Specifikace

LOFT HAND LIE VOLUME LENGTH SWING WEIGHT CLUB WEIGHT
9.5° RH/LH 58.5° 460cc 45.25" D3(R,S,X)  314g(R,S), 315g(X)
10.5° RH/LH 58.5° 460cc 45.25" D2 (A), D3 (R,S) 304g(A), 314g(R,S)

Shaft HZRDUS Smoke RDX 60 G

PROJECT X HZRDUS SMOKE RED RDX 60/50

FLEX WEIGHT TORQUE TIP DIAMETER BUTT DIAMETER LAUNCH SPIN
X (6.5) 60g 3.5° .335" .640" Mid Mid
S (6.0) 60g 3.5° .335" .640" Mid Mid
R (5.5) 60g 4.5° .335" .640" Mid Mid
A (5.0) 50g 5.9° .335" .640" Mid Mid

 

Grip: Golf Pride Tour Velvet 360 

Golf Pride Tour Velvet 360

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Flex: Regular
Loft: 10,5°
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
Váha shaftu: 60g
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz