SRIXON ZX7 MKII pánský driver, flex Stiff, pravá strana, loft 9,5°

Značka: Srixon
14 010 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Golfový driver Srixon ZX7 MKII První edice driveru Srixon ZX7 byla univerzálně dobře přijata a tento skvělý najdený klub byl široce využíván jak na turnajích, tak v taškách amatérských golfistů. Díky svému vrahounskému vzhledu a neuvěřitelnému množství technologie to byl driver, který skvěle výkonnostně obstál ve všech kategoriích. Nyní nastal čas pro jeho nástupce - Srixon ZX7 MKII. Pojďme se ponořit a podívat se, jak přesně se Srixonovi podařilo již skvělý klub vylepšit ve všech aspektech. Většina driverů má jednu flex zónu. Rebound Frame jich má dvě. Jako pružina uvnitř pružiny Rebound Frame zvyšuje COR po celé ploše tváře pro zvýšenou rychlost míčku. A ta extra rychlost míčku vede k větší vzdálenosti od odpaliště. Tady je, jak to funguje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánský golfový driver Srixon ZX7 MKII je nakonfigurován pro ty, kteří hledají maximální nastavitelnost v kompaktní siluetě. Jeho dvě vyměnitelná závaží na patě a špičce plus nastavitelný krček znamenají, že si můžete snadno nastavit požadovaný startovací stav. Jeho těsný tvarový profil poskytuje maximální tvarování vašich ran. Nastavitelný krček umožňuje nastavit úhel úderové plochy, aby vyhovoval vašemu švihu.

A transfer of power

Získejte více výkonu tam, kde se to počítá – při impaktu. Silnější design rámu Rebound Frame s duálními pružnými zónami poskytuje čistší přenos energie z hlavy hole přes míč a zvyšuje vzdálenost při každém úderu.

Rebound frame

Většina driverů má jednu flexibilní zónu. Rebound Frame má dva. Jako pružina v pružině, Rebound Frame zvedá COR přes face pro zvýšení rychlosti míče. A tato extra rychlost míče vede k větší vzdálenosti od odpaliště.

Dual Flex Zone

Funguje to takto: Jako každý moderní driver začíná rychlost ZX Mk II flexibilním čelem – a náš driver je obzvláště rychlý díky pokročilé konstrukci z titanové slitiny Ti51AF. Rebound Frame přidává druhou flexibilní zónu, prstenec z tenkého titanu v těle driveru. Když se tyto dvě zóny při nárazu ohnou současně a poté se vrátí do tvaru, jejich složený přenos energie je mnohem výkonnější než u jednopružných konstrukcí.

Nastavitelnost

ZX5 Mk II je vybaven jedním závažím o hmotnosti 8 g umístěným nízko a hluboko v hlavě pro vysoký výkon. 

Star frame crown

Složitá řada hřebenů a mřížek poskytuje strukturální integritu nezbytnou pro vytvoření pozoruhodně tenké titanové korunky. Tento nový, ultralehký design nám dává svobodu umístit libovolnou hmotu tam, kde to nejlépe vyhovuje ideálním charakteristikám startu a otáčení každého řidiče ZX Mk II.

 

ZX5 Driver MKII ZX5 LS Driver MKII ZX7 Driver MKII
Spin Mid Lowest Low
Launch High Mid-High

Mid

Forgiveness High Mid-High Mid
Flight Bias Straight-Draw Straight Straight-Fade
Workability Low Low-Mid Mid-High
Weight Adjustment SW (Rear Weight) SW (Front Weight) Flight (Heel/Toe Weight)
 

 Specifikace

LOFT HAND LIE VOLUME LENGTH SWING WEIGHT CLUB WEIGHT
9.5° RH/LH 58.5° 460cc 45.25" D3(R,S), D4(X) 313g(R), 314g(S), 324g(X)
10.5° RH/LH 58.5° 460cc 45.25" D3(R,S) 313g(R), 314g(S)

Shaft HZRDUS Black 60 G

PROJECT X HZRDUS BLACK GEN 4 70/60

FLEX WEIGHT TORQUE TIP DIAMETER BUTT DIAMETER LAUNCH SPIN
X (6.5) 71g 3.1° .335" .640" Low Low
S (6.0) 62g 3.3° .335" .640" Low Low
R (5.5) 62g 3.8° .335" .640" Low Low

 

Grip: Golf Pride Tour Velvet 360

Golf Pride Tour Velvet 360

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Flex: Stiff
Loft: 9,5°
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
Váha shaftu: 60g
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz