TITLEIST AVX golfové míčky (12 ks)

Značka: Titleist
1 410 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

DESIGNED TO ADVANCE YOUR GAME Nové golfové míčky Titleist® AVX® jsou určeny golfistům, kteří chtějí posunout svou hru na vyšší úroveň s pokročilou technologií, která zajišťuje nízký let, nízký spin želez pro delší vzdálenost, neuvěřitelně měkký pocit a nyní ještě větší kontrolu. Výhody: Delší vzdálenost Zvýšený spin u greenu a kontrola Měkčí pocit Velmi nízký spin dlouhé hry a spin želez Vlastnosti: Nová formulace jádra Vysoká flexibilita skořepiny Měkčí odlitek elastomerového krytu z uretanu Nový jedinečný sféricky dlaždicový design s 348 katenárními dimply CO JE TŘEBA VĚDĚT Uvnitř stroje Reformulované jádro a skořepina s vysokou flexibilitou generují vysokou rychlost a nízký spin dlouhé hry. Nová aerodynamika Nový sféricky dlaždicový design s 348 katenárními dimply zajišťuje konzistentnější let a delší vzdálenost. Spin a kontrola Měkčí odlitek elastomerového krytu z uretanu zvyšuje spin u greenu a poskytuje ještě přesnější kontrolu při odpalech na green. Neuvěřitelně měkký pocit Jádro, skořepina a kryt spolupracují tak, aby poskytly neuvěřitelně měkký a responzivní pocit u každého úderu v sáčku. Pohlaví: Unisex Typ míčků: Viditelnost Typ míčků: Vzdálenost Vyrobeno v: Thajsko Originální barva od výrobce: Bílá Typ míčků: Pocit Počet míčků: 12 Materiál: Uretan Typ míčků: Kontrola Věková skupina: Dospělí Počet dimplů: 348.0 Barva: Bílá Počet vrstev: 3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové Titleist AVX přináší měkčí pocit a lepší letové vlastnosti pro hráče s pomalejším švihem. AVX jsou pocitově velmi měkké při krátké hře do greenu, ale na druhou stranu nabízí nízký spin a pronikavou trajektorii u dlouhé hry a želez.

Titleist zapracoval na rozložení důlků na povrchu míčku tak, aby snižoval odpor vzduchu ještě více, než předchozí model. Stěna z nového urethanu je navíc ještě měkčí a déle vydrží, míče tedy při ranách wedge nabírají na spinu a do greenu se vám doslova zakousnou.

Jádro využívá inovativní vysokorychlostní technologii jádra s nízkým kompresním zatížením, což má za následek energii pro dosažení pozoruhodné vzdálenosti s mimořádně měkkým pocitem.

Nová vlastní krycí vrstva urethanu z termoplastu GRN41 umožňuje špičkovou kontrolu s výjimečně měkkým pocitem a dlouhou životností.

Vynikající volba pro krátkou hru - míčky s vysokým spinem. 352 tetrahedral Dimple Design.

Pro V1 Nejlepší kombinace vlastností jako je rychlost, spin a pocit při úderu.
Pro V1X Vysoká rychlost, trajektorie letu míče a rotace.
- Pro V1x Perfektní kombinace vlastností jako jsou vysoký vzlet, nízký spin a dlouhá vzdálenost odpalu.
AVX Nízký let, nízký spin u želez, neuvěřitelně měkký pocit při úderu.
Tour Speed Rychlost, uretanový spin a měkký pocit při úderu.
Tour Soft Výjimečně měkký, větší vzdálenost díky nízkému spinu v dlouhé hře a vysoký všestranný výkon.
Velocity Čistá rychlost, strmý vzlet. Pro golfisty, jejichž hlavním cílem je vzdálenost.
TruFeel Nejměkčí od Titleistu s nejlepší kvalitou a konzistencí ve své kategorii.

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MÍČKY
Barva míčků: Bílá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Unisex
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz