TITLEIST AVX golfové míčky - žluté (12 ks)

Značka: Titleist
1 560 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
NAVHRANÉ PRO POKEC VÁŠE HRY Nové golfové míče Titleist® AVX® jsou pro golfisty, kteří chtějí svou hru posunout na novou úroveň s využitím pokročilé technologie, která zajišťuje nízký let, nízký spin s železy pro delší vzdálenost, neuvěřitelně jemný pocit a nyní i ještě větší kontrolu. Výhody Delší vzdálenost Zvýšený spin a kontrola u greenu Jemnější pocit Velmi nízký spin u dlouhé hry a želez Vlastnosti Nová formulace jádra Vysoká pružnost vrstvy pouzdra Jemnější kryt z litého uretanového elastomeru Nový unikátní design s kulově uspořádanými 348 catenary dimply CO POTŘEBUJETE VĚDĚT Uvnitř motoru Přeformulované jádro a vrstva s vysokou pružností generují vysokou rychlost a nízký spin u dlouhé hry. Nová aerodynamika Nový design s kulově uspořádanými 348 catenary dimply zajišťuje konzistentnější let a delší dostřel. Spin a kontrola Jemnější kryt z litého uretanového elastomeru zvyšuje spin u greenu a poskytuje ještě přesnější kontrolu nad údery na green. Neuvěřitelně jemný pocit Jádro, vrstva pouzdra a kryt spolupracují tak, aby poskytly neuvěřitelně jemný a citlivý pocit pro každý úder v bagu. Typ míčků: Viditelnost Materiál: Uretan Počet vrstev: 3 Typ míčků: Pocit Pohlaví: Unisex Původní barva dle výrobce: Žlutá Typ míčků: Kontrola Barva: Žlutá Vyrobeno v: Thajsku Věková skupina: Dospělí Typ míčků: Dálka Počet dimplů: 348,0 Počet míčků: 12.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové Titleist AVX přináší měkčí pocit a lepší letové vlastnosti pro hráče s pomalejším švihem. AVX jsou pocitově velmi měkké při krátké hře do greenu, ale na druhou stranu nabízí nízký spin a pronikavou trajektorii u dlouhé hry a želez.

Titleist zapracoval na rozložení důlků na povrchu míčku tak, aby snižoval odpor vzduchu ještě více, než předchozí model. Stěna z nového urethanu je navíc ještě měkčí a déle vydrží, míče tedy při ranách wedge nabírají na spinu a do greenu se vám doslova zakousnou.

Jádro využívá inovativní vysokorychlostní technologii jádra s nízkým kompresním zatížením, což má za následek energii pro dosažení pozoruhodné vzdálenosti s mimořádně měkkým pocitem.

Nová vlastní krycí vrstva urethanu z termoplastu GRN41 umožňuje špičkovou kontrolu s výjimečně měkkým pocitem a dlouhou životností.

Vynikající volba pro krátkou hru - míčky s vysokým spinem. 352 tetrahedral Dimple Design.

Pro V1 Nejlepší kombinace vlastností jako je rychlost, spin a pocit při úderu.
Pro V1X Vysoká rychlost, trajektorie letu míče a rotace.
- Pro V1x Perfektní kombinace vlastností jako jsou vysoký vzlet, nízký spin a dlouhá vzdálenost odpalu.
AVX Nízký let, nízký spin u želez, neuvěřitelně měkký pocit při úderu.
Tour Speed Rychlost, uretanový spin a měkký pocit při úderu.
Tour Soft Výjimečně měkký, větší vzdálenost díky nízkému spinu v dlouhé hře a vysoký všestranný výkon.
Velocity Čistá rychlost, strmý vzlet. Pro golfisty, jejichž hlavním cílem je vzdálenost.
TruFeel Nejměkčí od Titleistu s nejlepší kvalitou a konzistencí ve své kategorii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Titleist
Barva míčků: Žlutá
Handicap: Pro pokročilé
Pohlaví: Unisex
Struktura (počet vrstev): 3
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz