TITLEIST T300 II pánská sada želez 5-PW (6 holí) na oceli

Značka: Titleist
20 610 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
S 40 % více wolframu a pokročilou technologií Max Impact může T300 zlepšit váš odpal, vzdálenost a manipulaci s míčkem, zároveň poskytuje maximální odpuštění. To vše v prémiové chromované hlavě s velikostí a tvarem, které vám dodají sebevědomí hrát nejlepší golf. Výhody: - Vysoký odpal na větší vzdálenost - Zvýšené odpuštění - Vylepšený pocit - Prémiový vzhled Vlastnosti: - 40 % více wolframu (hustota D18) - Technologie Max Impact - Variabilní design plochy - Chromování Technologie: Svalová síla pod kapotou - Skrytý za čelní plochou T300 leží skrytý zdroj síly. Naše vylepšená technologie Max Impact nyní zahrnuje vylepšené polymerové jádro, které zlepšuje jak pocit, tak hmotnostní efektivitu hole při nárazu, a díky tomu vám poskytuje vyšší rychlost míče a lepší zpětnou vazbu. Lepší wolfram pro lepší výsledky - Železa T300 nejen obsahují 40 % více wolframu, ale také hustší wolfram D18, jenž je použitelný díky procesu pájení při 2000 °F, převzatého z letecké konstrukce. Takový druh prémiové produkce, běžně vyhrazený pro touristy s železy, vede k tuhému, pokročilému designu, který produkuje optimální rovnováhu rychlosti, odpalu a odpuštění. Tenčí tam, kde to má smysl - Dokazující, že každý detail má význam, T300 nyní využívá design s variabilní tloušťkou plochy, který je tenčí směrem k patě u dlouhých a středních želez, aby se zlepšil výkon v tradičně jednom z nejméně efektivních bodů zásahu. Takže i když netrefíte, pořád trefíte. Hřídel : Ocel Obsah sady : 5-PW Počet holí : 6 Vyrobeno v : Číně Věková skupina : Dospělí Pohlaví : Muži Flex : Regular Stranovost : Praváci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi hlavní výhody želez T300 patří vysoká odpalovací vzdálenost, vylepšené odpuštění, vylepšený pocit z odpalu a prémiový vzhled. To vše v chromované hlavě s velikostí a tvarem, které vám dodají sebevědomí hrát svůj nejlepší golf.

Vylepšená technologie Max Impact obsahuje vylepšené polymerové jádro, které zlepšuje jak pocit, tak hmotnostní účinnost hole při nárazu, čímž získáte větší rychlost míče a lepší zpětnou vazbu.

T300 Max Impact Technology

Nová železa T300 obsahují nejen o 40% více wolframu, ale také hustší wolfram D18, což je speciální proces pájení, který je znám z leteckého průmyslu. Při 2000 °F tak bylo dosaženo eliminace bodů sváru a těžiště bylo umístěno zcela ideálně pro optimální odpaly. Tento druh prémiové produkce, obvykle vyhrazený pro Tour Irons, vede k solidnímu a pokročilejšímu designu, který vytváří optimální rovnováhu mezi rychlostí, odpalováním a odpouštěním.

T300 Tungsten Weighting

T300 dokazuje, že na každém detailu záleží. Využívá konstrukci s proměnlivou tloušťkou úderové plochy, která je tenčí směrem k patě u dlouhých a středních žellez, aby se zlepšil výkon v jednom z nejméně efektivních úderových bodů.

T300 Face Composition 

Shaft True Temper AMT Red

True Temper AMT Red

Grip Golf Pride Tour Velvet 360 White Flat Cap

Golf Pride Tour Velvet 360 White Flat Cap

Sada obsahuje železa č. 5, 6, 7, 8, 9 a PW

5 6 7 8 9 PW
Loft 23° 26° 29° 33° 38° 43°

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Titleist
Flex: Regular
Pohlaví: Pánské
Sada: 5-PW
Shaft: Ocelový
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz