TITLEIST TSR2 Hzrdus Red 50 pánský driver

Neohodnoceno
Značka: Titleist
13 690 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Loft
Flex
Strana
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Titleist TSR2 Driver TSR2 – Maximální rychlost a stabilita Ideální kombinace dosahu a odpuštění nyní přichází v jednom z nejhezčích driverů ve hře. TSR2 je driver s vysokým vstřikem, nízkým spodem a maximálním výkonem, který vám dává zelenou na každém odpališti. Titleist TSR2 je zúžený a zvýšený výkon. Pro hráče, kteří navazují kontakt po celé ploše klubové hlavy, kombinuje náš nejvýraznější posun CG s novou Multi-Plateau VFT plochou, aby zvýšil rychlost po celé ploše. Vše v čistší, rafinované formě, která inspiruje naprostou důvěru hráčů. Vylepšená aerodynamika a preferované tvary hráčů Větší rychlost znamená větší dosah, a nový tvar TSR2 byl upraven, aby byl co nejrychlejší ve vzduchu. Přepracovaný tvar špičky také zlepšuje úhel plochy pro lepší vzhled při adresaci. Multi-Plateau VFT Design Tento nový přístup konstrukce buduje plochu dovnitř, vrstvu po vrstvě, aby vytvořil téměř konstantní CT po celé úderové ploše. Jinými slovy, produkuje úžasné odpouštění a rychlost míčku z každého úderu, ať už čistý nebo neúspěšný. Optimalizovaná rychlost a stabilita Umístění CG hraje klíčovou roli jak ve rychlosti, tak v odpouštění. Pro TSR2 bylo CG posunuto níže a více dopředu, aby zvýšilo rychlost míče a zlepšilo vstřik a spin. Nastavitelnost SureFit Driver, který lépe sedí, lépe funguje. Systém SureFit dává fitteru flexibilitu, aby dokonale sladil výkon TSR2 s potřebami každého jednotlivého hráče, a pomáhá vám tak dosáhnout čistšího a konzistentnějšího kontaktu. Výjimečné osazené hřídele Osazené hřídele pro TSR představují kompletní řadu vysoce výkonných možností od výrobců důvěryhodných na Tour. Každý hráč a profil houpačky mohou být přizpůsobeni ideální shodě. Možnosti prémiových hřídelí Vyrobeno společností Graphite Design, tyto prémiové hřídele využívají exkluzivní uhlíkové vlákna TORAYCA™ a jiné pokročilé materiály pro výrobu elitních výkonnostních dynamik. Hráči si mohou vybrat mezi třemi různými profily spuštění a spinu ke zvýšení optimálního letu míčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfový driver Titleist TSR2 je určen pro hráče, kteří preferují driver s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem. Maximální vzdálenost i při nepřesně trefených odpalech. Vyšší trajektorie, nízký spin a vysoká promíjivost i mimo střed hlavy vám dodá důvěru při každém odpalu.

Vylepšená aerodynamika a hráčem preferovaný tvar

Větší rychlost znamená větší vzdálenost a nový tvar TSR2 byl zdokonalen tak, aby míček letěl vzduchem co nejrychleji. Přepracovaný tvar hlavy zlepšuje vzhled při hře.

Multi-Plateau VFT Design

Tento nový konstrukční přístup vytváří povrch hole po vrstvách směrem dovnitř tak, aby se vytvořila téměř konstantní CT po celém povrchu hole. Poskytuje úžasnou míru promíjivosti a rychlost míče při každém úderu.

Optimalizovaná rychlost a stabilita

Umístění těžiště hraje důležitou roli jak v rychlosti, tak v promíjivosti. U modelu TSR2 bylo těžiště posunuto níže a dále dopředu, čímž se zvýšila rychlost míče a zároveň se zlepšil start a spin.

Nastavitelnost SureFit

Systém SureFit umožňuje dokonale vyladit výkonnost TSR2 podle potřeb každého hráče, takže můžete dosáhnout lepšího a konzistentnějšího kontaktu s míčkem.

Shaft: HZRDUS RED CB 50

HZRDUS RED CB

Model Flex Weight Torque Launch
50 5.0 51g 5.9° Mid-High
5.5 52g 5.2° Mid-High
6.0 52g 4.8° Mid-High

 

Grip: Drivery Titleist TSR2 jsou standardně dodávány s gripem Golf Pride Tour Velvet 360°.

Golf Pride Tour Velvet 360° No Fill Flat Cap

Technické parametry

Loft 10° 11°
Dostupné držení RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH
Standartní délka 45.5" 45.5" 45.5" 45.5"
Lie 58.5° 
58.5°
58.5° 
58.5° 
Objem hlavy 460cc 460cc 460cc 460cc

Doplňkové parametry

Kategorie: Titleist
Flex: Regular
Loft: 10°
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
Flex: Regular
Strana: Pravá
Loft: 11°
#sizes_table#: hidden
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz