TITLEIST TSR2 Tensei Blue 65 pánské fairwayové dřevo

Značka: Titleist
7 310 Kč
Skladem (>5 ks)
Loft
Flex
Strana
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Titleist TSR2 Fairway Dřeva - Vysoké, Daleké, Odpouštějící Dlouhé, přesné a snadné k odpálení jsou ideální pro fairwayová dřeva. TSR2 Fairways vám nabízejí více ze všeho se svou rychlou, odpouštějící tváří a naším dosud nejnižším těžištěm. Snižte se, abyste získali více. Fairwayová dřeva Titleist TSR2 vlastní naše dosud nejnižší těžiště pro rychlost a odpal bez zbytečného nadměrného zpětného spínu. Nová konstrukce Open Hosel přispívá k silnému novému zvuku a pocitu a dělá z TSR2 okamžitého favorita mnoha hráčů. Konstrukce Open Hosel Tento nový design odstraňuje nechtěnou váhu umístěnou vysoko a směrem ke patě, což umožňuje inženýrům Titleistu provést značná zlepšení v mnoha aspektech výkonu. Jednoduchá změna, která odemyká impozantní odměny. Ultra-Nízké, Ve Středu Umístěné Těžiště Nejvýznamnější změna u fairwayových dřev TSR2 je dramatický posun těžiště za účelem vytvoření našeho dosud nejnižšího pro všechny ocelové konstrukce. Tento krok vytváří rychlý, vysoký, čistý let míče - bez nadměrného zpětného spínu, který by typický hluboký klub s těžištěm způsoboval. Vyladěný Výkon pro Hráče Zlepšení konstrukce u fairwayových dřev TSR2 generuje více než jen lepší let míče - pomáhají také vytvářet silnější zvuk a pocit. Hráči získávají živou reakci, kterou hledají od každého úderu. Výjimečné Doporučené Shafty Doporučené shafty pro TSR představují kompletní řadu vysoce výkonných možností od důvěryhodných výrobců na tour. Každý hráč a profil švihu může být přizpůsoben ideálnímu zápasu. Prémiové Možnosti Shaftů Shafty, které vyrábí Graphite Design, využívají exkluzivní uhlíková vlákna TORAYCA™ a jiné pokročilé materiály pro produkci elitních výkonnostních dynamik. Hráči si mohou vybrat mezi třemi rozdílnými profily odpalu a spínu, aby optimalizovali let míče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fairwayová dřeva Titleist TSR2 nabízí maximální promíjivost s nejnižším těžištěm ze všech modelů Titleist.

Dřeva TSR2 generují vyšší rychlost míče pro větší vzdálenost, mají vysokou promíjivost a nejníže umístěné těžiště pro snadnější dosahování ideální trajektorie pro lepší kontrolu míčku.

Velmi nízké těžiště na čelní straně

Nejvýznamnější změnou u fairwayových dřev TSR2 je dramatický posun těžiště, díky kterému je dosaženo dosud nejnižšího těžiště u fairwayového dřeva od Titleist. To zajišťuje rychlý, vysoký a stabilní let míče bez nadměrného backspinu, který by přinášely typické hole s nízkým těžištěm.

Konstrukce Open Hosel

Tato nová konstrukce odstraňuje nežádoucí hmotnost a dává tak inženýrům Titleistu možnost výrazně zlepšit výkon v několika oblastech.

Výkon vyladěný pro hráče

Technická vylepšení fairwayového dřeva TSR2 přinášejí nejen lepší let míčku, ale také silnější zvuk a pocit.

Shaft: Tensei AV Blue With Xlink Tech

Tensei AV Blue with Xlink Tech

Model Flex Weight Torque Launch
65 R 65g 4.4° Mid
S 67g 3.9° Mid
X 68g 3.4° Mid
TX 69g 3.6° Mid

 

GripDřeva Titleist TSR2 jsou standardně dodávány s gripem Golf Pride Tour Velvet 360°.

Golf Pride Tour Velvet 360° No Fill Flat Cap

Technické parametry

15° 16.5° 18° 21°
Dostupné držení RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH
Standartní délka 43" 43" 42" 41.5"
Lie
56.5° 
57° 
57.5°  58° 

Doplňkové parametry

Kategorie: Titleist
Flex: Stiff
Loft: 15°
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz