TITLEIST TSR3 Hzrdus Black 60 pánský driver, flex Stiff, pravá strana, loft 9°

Značka: Titleist
15 600 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Titleist TSR3 Driver TSR3 – Přesně laděná rychlost a vzdálenost Postavený na všem, co učinilo TSi3 oblíbeným mezi hráči na turnajích, je TSR3 driver pro hráče, který hraje čistě tak, jak vypadá. Naladěte svůj výkon s přesně laděnou rychlostí a sledujte, jak váš driverový úder získává na síle. Pokud jste hráč s konzistentním místem dopadu, pak je Titleist TSR3 vaší vstupenkou k maximálnímu výkonu při odpalech. Nová technologie Speed Ring Face vytváří zaměřený bod čisté rychlosti, který lze přesně doladit, aby odpovídal vašemu bodu kontaktu. Pokročilá aerodynamika Při zachování tvaru, který vyhovuje oku hráče, má TSR3 řadu jemných vylepšení, která jej činí rychlejším ve vzduchu. Stejný švih nyní vyústí ve vyšší rychlost hlavy hole jednoduše tím, že se eliminuje odpor. Technologie Speed Ring VFT Pomocí kuželové proměnné tloušťky tváře dokážou inženýři Titleistu soustředit maximální vztah CT/COR do jediného centrálního bodu čisté rychlosti. To znamená, že sladké místo je nyní ještě sladší. Přesně laděná nastavitelnost Vylepšený systém SureFit nastavitelného CG umožňuje snadnější pozicování zaměřené zóny úderu tak, jak chcete, a přesné nastavení požadované sestavy pro generování maximální rychlosti míče a výkonu. Výjimečná osazená hřídel Vybrané hřídele pro TSR představují kompletní řadu vysoce výkonných možností od výrobců důvěryhodných na turnajích. Každý hráč a typ švihu může být vybaven ideální kombinací. Prémiové možnosti hřídele Vyrobeno společností Graphite Design, tyto prémiové hřídele využívají exkluzivní uhlíková vlákna TORAYCA™ a další pokročilé materiály pro produkci elitních výkonnostních dynamik. Hráči si mohou vybrat z tří odlišných profilů startu a rotace pro optimalizaci trajektorie míče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Driver Titleist TSR3 je určen pro sportovní a výkonnostní hráče, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Je dokonalým řešením pro všechny hráče, kteří hledají elegantní a sportovní driver. Pokud patříte mezi hráče s konzistentním úderem, je pro vás Titleist TSR3 ideální holí pro  maximální výkon na hřišti.

Maximální rychlost míče trefeného na středu. Menší promíjivost u odpalů mimo střed.

Vylepšená aerodynamika a hráčem preferovaný tvar

Model TSR3 si zachovává elegantní a sportovní tvar, ale má řadu jemných vylepšení, díky nimž je rychlejší při švihu. Váš švih bez větší námahy povede k vyšší rychlosti hlavy hole tím, že eliminuje odpor vzduchu.

Technologie Speed Ring VFT

Díky zúženému tvaru a proměnlivé tloušťce čelní strany se inženýrům Titleistu podařilo soustředit maximální poměr CT/COR do centrálního bodu. To znamená, že "sweet spot" je nyní ještě silnější.

Nastavitelnost SureFit

Zdokonalený systém SureFit Adjustable CG Track System umožňuje nastavení ideální výšky a tvaru ran.

Shaft: HZRDUS Black 4G

HZRDUS Black 4G

Model Flex Weight Torque Launch
60 5.5 60g 4.0° Low-Mid
6.0 60g 3.5° Low-Mid
6.5 60g 3.3° Low-Mid
TX 65g 2.5° Low-Mid

 

Grip: Drivery Titleist TSR3 jsou standardně dodávány s gripem Golf Pride Tour Velvet 360°.

Golf Pride Tour Velvet 360° No Fill Flat Cap

Technické parametry

Loft 10° 11°
Dostupné držení RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH
Standartní délka 45.5" 45.5" 45.5" 45.5"
Lie 58.5° 
58.5°
58.5° 
58.5° 
Objem hlavy 460cc 460cc 460cc 460cc

Doplňkové parametry

Kategorie: Titleist
Flex: Stiff
Loft:
Název shaftu: HZRDUS Black 4G
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz